Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pisanie] questa na otrzymywanie itemku.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Szukam questa który po przekroczeniu 1,5kkk daje nam do eq 3 bryłki (80008) i po otrzymaniu 3 bryłek 1,5kkk ma znikać.



Szukam również difa który pokazuje kto nas zabił i ile mu zostało hp, np:


Zostałeś zabity przez gracza "xxx". Hp przeciwnika : "xxx/xxx"




Za podanie questa / difa lajki. A za 2 rzeczy limit.



__________________________________________________________________________________________________________________________________



@edit


Szukam jeszcze questa / difa który umożliwa wbijanie lvla po 99 lvlu do 130lvl , ponieważ nie chce mi się bawić w game.


Opublikowano
quest gold begin
    state start begin
        when login or levelup with pc.get_money() >= 1500000000 begin
        pc.give_item2(80008, 3)
        pc.change_money(-1500000000)
        say("Ilość twoich yang przekroczyła 1,5kkk ")
        say("Otrzymujesz 3 złote bryłki ")
        say("1,5kkk yang zostanie zabrane twojej postaci ")
        end
    end
end

jezeli nie chcesz wyswietlajacego sie okienka to mozesz usunac 3 linijki rozpoczynajace sie na say...

Opublikowano

Informacje o zabiciu:

quest info_smierc begin
	state start begin
		when kill with npc.is_pc() begin
			imie = pc.get_name()
			hp_mam = pc.get_hp()
			hp_max = pc.get_max_hp()
			
			select = pc.select(npc.get_vid())
			chat("Zabiłeś: "..imie..". Punkty życia przeciwnika: "..hp_mam.."/"..hp_max..".")
			pc.select(select)
		end
	end
end

 

A co do poziomu to ustawiasz w configach.

Nie rozumiesz mnie. Exp nie leci po 99 lvl , a max mam ustawiony 130.. Nie ogarniam edycji game i nie wiem jak to zmienić.

 

Ten quest działa w odwrotną strone? Gdy mnie ktoś zabije to pisze kto zabił mnie i ile mu zostalo hp?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...