Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dobry komp?


vBodziu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Komputer jest dobry, ale i tak wymieniłbym prawie wszystkie części...
do Renderingu wystarczy ci jakiś i3/i5, a do gier to lepiej samemu złożyć, taniej i wiesz co kupisz.

Traktuję cziterów tak jak oni traktują nas :)


Opublikowano

nie:

za mocny procesor

ram noł nejm

dysk pewnie green

obudowa piekarnik

MOCNY STABILNY MARKOWY

 

Modecom-LOGIC

!!! 600W !!!ultra cichy 12CM FAN

ZASILACZ O WYSOKIEJ SPRAWNOŚCI I STABILNOŚCI

 

Wyjątkowo cichy, stabilny i chłodny dzięki 120mm wentylatorowi i wysokiej sprawności. Aż 600W mocy sprawia, że doskonale sprawdza się w zasilaniu nowoczesnych komputerów klasy high-end.

high-end i modecom xD
Opublikowano

nie:

za mocny procesor

ram noł nejm

dysk pewnie green

obudowa piekarnikhigh-end i modecom xD

A mógłbyś złożyć jakiś komp do podobnej ceny?

Kyauk.png

baj Cristiano.

Opublikowano

nie:

za mocny procesor

ram noł nejm

dysk pewnie green

obudowa piekarnikhigh-end i modecom xD

napisali ramy GoodRam lub DragonRam

Traktuję cziterów tak jak oni traktują nas :)


Opublikowano
Opublikowano

Hmm ogolnie w tym zestawie byłby na bank do zmiany zasilacz, reszta ok.

 

Z obydwóch zestawów będziesz zadowolony

Pomagam w sprawach komputerowych

 

Opublikowano

Po co ci większy dysk. Jak się potrafi dbać o komputer to nawet taki 250GB starczy. A jeśli chodzi o zasilacz to co to znaczy "mocniejszy"? Więcej Wat? Nie ma sensu. Te 530 spokojnie ci starczy.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

Bo skoro będzie nagrywał, to potrzebuje dużo miejsca, bo imho taki fraps pożera jakieś 30/40gb za 10min filmiku...

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Ten TT modularny to ponoć szit wiec lepiej na cos innego zmienic ;p

 

ten xfx co dales bedzie raczej lepszy.

 

Ps. Czemu deusa nie dałeś? ;d

Opublikowano

@UP wtf ? ;x Włąsnie po to się bierze modularne okablowanie jeśli buda ma aranżację, niemodularne to nawet z aranżacją nic się nie zrobi bo będzie tego po prostu za dużo ;x Gainward jak i Palit to bardzi dobre firmy w porównaniu z Club3d i Vertexem.

Opublikowano

@UP wtf ? ;x Włąsnie po to się bierze modularne okablowanie jeśli buda ma aranżację, niemodularne to nawet z aranżacją nic się nie zrobi bo będzie tego po prostu za dużo ;x Gainward jak i Palit to bardzi dobre firmy w porównaniu z Club3d i Vertexem.

RLY ? :D

Ja w budżetowym Brutusie wszystko upchałem, a co dopiero w Gladiusie czy Zalmanie gdzie jest więcej miejsca za tacką

Trzeba umieć i tyle, niektórzy nawet modularnego okablowania nie potrafią rozłożyć. Wszystko zależy od zaangażowania i chęci.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...