Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta Kraina [sezon6][Dedyk][WL][PVP ON][Nowe enchanty!][Drop z stone][Forum][Plugin CoreProtect]


Ex?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Thaid


Wiek: 14


Jak oceniasz swoją ortografie: 9/10


Trochę informacji o sobie:Lubię pogrywać w minecrafta, budować różne mechanizmy redstonowe i nie tylko. Lubię gry typu co-op, dlatego pragnę zagrać na tym serwerze. Lubię matematykę i fizykę (ogólnie wszystkie przedmioty ścisłe).


Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę: W tygodni (Pn-Pt) : 4 godzinki, a w weekendy po 6,7 godzin.


Ile to jest: 2+2x2?: 6


Masz mikrofon/mumble?: Tak

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:_PNG_


Wiek:14


Jak oceniasz swoją ortografie:6/10


Trochę informacji o sobie:Programista,lubię grać, nie lubię siebie długo opisywać :P


Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę:4h


Ile to jest: 2+2x2?: 6


Masz mikrofon/mumble?:Mam mikro,skype,ts3,steam



Kolega



Nick:iPucek


Wiek:14


Jak oceniasz swoją ortografie:5/10


Trochę informacji o sobie:Lubie grać bardzo w MineCrafta


Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę:tyle samo co kolega wyżej


Ile to jest: 2+2x2?: 6


Masz mikrofon/mumble?:Mam mikro, skype, ts3. :)


Opublikowano

Nick:MrHardCorowy


Wiek:14


Jak oceniasz swoją ortografie:8-9/10


Trochę informacji o sobie:Jestem ogarnięty, nie griefuję;D Chętnie pomagam.Lubię grać w piłkę nożną jak i grać w Minecrafta :D


Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę:Nie jestem jakimś nolifem więc tak 2-4h.


Ile to jest: 2+2x2?: 6


Masz mikrofon/mumble?:Mam mikro ,mumble,ts'a,skype.


87d8.jpg

Opublikowano

Nick: Horusssek


Wiek:15 lat


Jak oceniasz swoją ortografie: czasami popełniam jakiś błąd ale jest to bardzo rzadko


Trochę informacji o sobie: nazywam się Szymon. chodzę do gimnazjum. lubię grać w piłkę nożną. w minecrafta gram od około 2 lat


Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę: około 2-3 godziny


Ile to jest: 2+2x2?: 6


Masz mikrofon/mumble?: posiadam

Znawca
Opublikowano

 

Nick: Thaid

Wiek: 14

Jak oceniasz swoją ortografie: 9/10

Trochę informacji o sobie:Lubię pogrywać w minecrafta, budować różne mechanizmy redstonowe i nie tylko. Lubię gry typu co-op, dlatego pragnę zagrać na tym serwerze. Lubię matematykę i fizykę (ogólnie wszystkie przedmioty ścisłe).

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę: W tygodni (Pn-Pt) : 4 godzinki, a w weekendy po 6,7 godzin.

Ile to jest: 2+2x2?: 6

Masz mikrofon/mumble?: Tak

 

 

 

Nick: Horusssek

Wiek:15 lat

Jak oceniasz swoją ortografie: czasami popełniam jakiś błąd ale jest to bardzo rzadko

Trochę informacji o sobie: nazywam się Szymon. chodzę do gimnazjum. lubię grać w piłkę nożną. w minecrafta gram od około 2 lat

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę: około 2-3 godziny

Ile to jest: 2+2x2?: 6

Masz mikrofon/mumble?: posiadam

 

 

 

Nick:MrHardCorowy

Wiek:14

Jak oceniasz swoją ortografie:8-9/10

Trochę informacji o sobie:Jestem ogarnięty, nie griefuję;D Chętnie pomagam.Lubię grać w piłkę nożną jak i grać w Minecrafta :D

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę:Nie jestem jakimś nolifem więc tak 2-4h.

Ile to jest: 2+2x2?: 6

Masz mikrofon/mumble?:Mam mikro ,mumble,ts'a,skype.

Dodani. Na dzisiaj zamykam white-liste !

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

@UP Po co śmiecisz temat? :) Możecie pisać śmiało podania lecz zostaną przyjęte "dopiero" jutro.

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Opublikowano

Nick:zzgredekk_PL_


Wiek:13


Jak oceniasz swoją ortografie:Sam nie wiem aktualnie z testów z orto mam 5/4


Trochę informacji o sobie: Siemka mam na imię Jakubjeżeli to czytasz to wiedz że mnie przyjmiesz na white listę xD


Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę:2-3h


Ile to jest: 2+2x2?: 6


Masz mikrofon/mumble?: Posiadam mikrofon lecz nie posiadam mumble gdyby był potrzebny śćiągne

213k6ed.jpg

Opublikowano

Nie polecam servera headadmin to przydupas 2 graczy co robi wszystko na ich zawołanie + trolluje graczy a później mówi ze nie np taka sytuacja.
Publiczna expiarka nagle się truje potem pale wut? (expiarka szkieletów ^^)

ocena servera to 3/10

 

Pozdrawiam

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Opublikowano

@UP

 

o_O

Albo pomyliłeś tematy albo ktoś coś ci zrobił na serwerze i piszesz bzdury. Jako jedyny gracz dajesz taką opinię, ok. Każdy ma prawo do swojego zdania ale prawdziwego zdania, a nie kłamstwa.

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Opublikowano

Nick: Saquato


Wiek: 18


Jak oceniasz swoją ortografie: Baldzo dobsze. <10/10>


Trochę informacji o sobie: Hmm no cóż, mam troszkę wolnego czasu więc poszukuję jakiegoś dobrego serwera który nie padnie po miesiącu i gdzie admini nie wlepiają banów za nic.


Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę: 1-6h <Zależnie od dnia>


Ile to jest: 2+2x2?: 6 uwzględniając kolejność.


Masz mikrofon/mumble?: Mikro tak, mumble nie. Wolę TS3

Opublikowano

Nick: 1krzys1


Wiek: 15


Jak oceniasz swoją ortografie: 9/10 wpadki się zdarzają ;)


Trochę informacji o sobie: A więc tak,mam na imię Krzysztof,mam 15 lat i interesuje się informatyką oraz militarią. Jestem rekrutem klanu =NN= (=NoName) w ArmA 2.

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę: 1/2h,dlatego tyle czasu iż prowadzę swój kanał youtube i posiadam partnerstwo ;)


Ile to jest: 2+2x2?: 6


Masz mikrofon/mumble?: Oczywiście że tak ;)

KckC7.jpg

Opublikowano

 

Nick:xavierxminecraft

Wiek:16

Jak oceniasz swoją ortografie:10/10

Trochę informacji o sobie:Lubię grać na serwerach typu Kwadratowa :D . Jestem małym leniem i nie chce mi sie wypowiadac ;f . - Jestem Sergiusz i mam lat 16. Pochodzę z wielkopolski . Me hobby to : GRY ;D i sport ...

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę:yy 3h +

Ile to jest: 2+2x2?: 6

Masz mikrofon/mumble?:Mikro tak mumble nie

//

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick:PanZielu


Wiek:15

Jak oceniasz swoją ortografie:Jestem dyslektykiem ale staram się pisać poprawnie ^^


Trochę informacji o sobie:Mam na imię Michał mam 15 lat mieszkam w Gdańsku słucham muzyki reggae.


Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę:Hmm no trochę hehe bo jeszcze szkoła jest


Ile to jest: 2+2x2?: oczywiście że 6

Masz mikrofon/mumble?:Tak posiadam :) Strasznie słaby ale mam hehe

Opublikowano

Nick:VanBen


Wiek:16 lat


Jak oceniasz swoją ortografie:Ortografię oceniam 8/10


Trochę informacji o sobie:Mam na imię Kacper.W minecrafta gram 2 lata:)


Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę:Do 8 godzin


Ile to jest: 2+2x2?: 6


Masz mikrofon/mumble?:Niestety nie


Nick:CraftHD


Wiek:14 lat


Jak oceniasz swoją ortografie:7/10


Trochę informacji o sobie:Mam na imię Mikołaj.W minecrafta gram 2 lata:)


Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę:Do 8 godzin


Ile to jest: 2+2x2?: 6


Masz mikrofon/mumble?:Niestety nie


19539769190345228492.jpg


Opublikowano

Dla tych co niewiedzą: Serwer zmienił nazwę na Dolina Dalekiego Wschodu (http://bit.ly/19a34hu), a otwarcie rusza 1 czerwca. Serwer będzie premium, dlaczego:

 

1. Pluginy od logowania (AuthMe, xAuth, CrazyLogin itp.) powodowały straszne bugi, np. gracz respił się w ścianie i ginął, usuwało mu ekwipunek itp.

2. Logowanie zabiera dużo czasu, a gdy jest serwer premium - wchodzisz i grasz.

3. Piractwo jest złe (xD)

 

Mam nadzieję, że wszyscy to zrozumieją. A teraz pytanie do internautów wyżej (DeathDacek, SlawinekDesign) - Czy macie premium?

-----------------------------------------------------------------

Pozdrawiam.

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Opublikowano

Nick:morgano666


Wiek:16


Jak oceniasz swoją ortografie:Ujdzie


Trochę informacji o sobie:Powiem tak ,a raczej streszczę ci to w 4 słowach PO CHU* CI TO ?


Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę: to zależy od dnia ale co najmniej 4


Ile to jest: 2+2x2?: 6


Masz mikrofon/mumble?:Tak


Trzy Kropeczki


...

Opublikowano

Nick: RafiMine


Wiek: Rocznikowo 15 :)


Jak oceniasz swoją ortografie: Hmm 9/10 (czasem się zdarzy popełnić błąd) :D


Trochę informacji o sobie: Nazywam się Rafał, interesuję się grami, koszykówką, muzyką, komputerami, jestem ogarniętym człowiekiem, nie obrażam, nie niszczę budowli, nie okradam ludzi, nie zabijam bez powodu itp. :), chciałbym grać na tym serwerze, ponieważ lubię serwery tego typu :D


Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę: To zależy, ale myślę, że dosyć dużo ^^


Ile to jest: 2+2x2?: 6


Masz mikrofon/mumble?: Jak na razie nie mam :(

I love AutoIt3 ;3

 

Opublikowano

Ja:

 

Nick:Razbii
Wiek:14
Jak oceniasz swoją ortografie:8/10
Trochę informacji o sobie: Kocham Anime i Mangę lubię grać w piłkę nożną jestem przyjacielski oraz mam problem z interpunkcją (Wybacz)
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę: Około 1-2h =3
Ile to jest: 2+2x2?: 6
Masz mikrofon/mumble?: Tak
1 Kolega :

 

Nick:danielos2000
Wiek:13
Jak oceniasz swoją ortografie:8/10
Trochę informacji o sobie: Lubię animei miłych ludzi
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę: Jestem no-lifem xD
Ile to jest: 2+2x2?: 6
Masz mikrofon/mumble?: Tak mam
2 Kolega :
Nick:kuba04500
Wiek:13
Jak oceniasz swoją ortografie:9/10
Trochę informacji o sobie:Jestem uczciwym graczem i dobrze dogaduję się z innymi ludźmi na serwerach
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę:1-2h dziennie
Ile to jest: 2+2x2?: 6
Masz mikrofon/mumble?: Tak
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Nick:DMGreen


Wiek:14


Jak oceniasz swoją ortografie:8/10


Trochę informacji o sobie: Mam na imię Patryk , Pochodzę z województwa kujawsko-pomorskiego , mieszkam w małym miasteczku ,Jestem miłym ogarniętym graczem , Bardzo lubię budować.


Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę:6-7


Ile to jest: 2+2x2?: 6 (najpierw działania w nawiasach później potęgowanie i pierwiastkowanie następnie mnożenie dzielenie i na koniec dodawanie odejmowanie)


Masz mikrofon/mumble?:Tak





Mam pytanie po co to działanie 2+2x6 to mają dzieci w 3 klasie mogło być coś trudniejszego xDDD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...