Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak dropić. Co? Gdzie? Co zmienić i wybrać?


spartanissss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Eq/skille są na zdj.. Mam do wybrania bonus wierzchowca lwa. Posiadam rękawice złodzieja na 3h. Zastanawiałem się nad dt, ew las. Co muszę zmienić w eq? (ograniczone możliwości:( )

66cjliq9cfbb.jpg

dawno nie grałem w metina i zaczynam praktycznie od nowa. z góry thx

MrN0T4You On Youtube B**** ! 1964 elo *

Opublikowano

EQ masz wystarczające na metki w DT (70lv). Załatw sobie jakiegoś buffa ze skillami 30%+ i możesz spokojnie tam się wybrać.

Opublikowano

no dobra a u wierzchowca lwa iść w defa czy atak?

Jak masz buffa to leć w atak.

 

 

Zmień śr w trucie i idź do red lasu na metki .

Lepiej nie bo zmianki dużo kosztują a jeszcze Ci wejdą mniejsze SR i masz lipe :P

Opublikowano

Dokładnie,

 

EQ masz wystarczające na metki w DT (70lv). Załatw sobie jakiegoś buffa ze skillami 30%+ i możesz spokojnie tam się wybrać.

Nie powiem, że ma wystarczające eq na metki 70 wątpię żeby ustał nawet z buffem i wierzchowcem z defem.

Chodź do redlasu (najlepszy dla Ciebie zarobek), zarób na sokoła +9 10/15 blok / 8/12 siła, bransoletę z 1/2k hp 5/10 do pż, obowiązkowo wymień/kup buty feniksa +7/9 z 1,5/2k hp i wtedy możesz spokojnie chodzić na metki 70.

Za ten czas co będziesz dropił na ww. eq wbijaj aurę do G/P oraz koniecznie zrób buffa i wbijaj mu błogosławieństwo pierwszorzędnie.

Equalizerq_eune_51_5_logo.png


 


Shady

Opublikowano

Idź wraz z buffkiem na ognistego króla oraz na 9 - ogonów. Są to mocne bossy , drop z nich jest zadowalający oraz v3.

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie oszukujmy sie :)

Eq troche słabe, skille bardzo słabe jak na ten lvl.

Idz na mordu odluraj spota i z bf 30%+ powinieneś ogarnąć.

Gdy zarobisz, zainwestuj w kryształową branze z pz ew. białko +9

Buty zmień na fenki z pz :)

Konieczna zmiana zbroi, min. boga smoków.

Potrzebujesz dużej zmiany w eq, skille przyjdą z czasem.

x


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...