Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bony na V1&2


by3aXx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-Sporo deffa

-Sporo HP

-Bon na potwory (Wierzchowce itd.)

-Broń dobre średnie,bojowiec

-Skille na G/P

-Miksturki,Roski

 

Spełniając te wymogi na pewno dasz radę w Lochach pająków.

Nie ma dokładnych bonów a bon na zwierzęta nie działa w v2.

Opublikowano

Blok ciosu, hp , def, cos na omdlenie . Krytyk szycie do pz cos,

 

Kd moda srednie 30+ skile m6+

 

Buff najlepiej

wierzchowiec

Opublikowano

-Sporo deffa

-Sporo HP

-Bon na potwory (Wierzchowce itd.)

-Broń dobre średnie,bojowiec

-Skille na G/P

-Miksturki,Roski

 

Spełniając te wymogi na pewno dasz radę w Lochach pająków.

Nie ma dokładnych bonów a bon na zwierzęta nie działa w v2.

A dziala w V1?

Opublikowano

Bony na zwierzęta nie działają w v1/v2 więc się nie wypowiadajcie skoro nie wiecie bo to żałosne.

@Topic NNO,% dodania do pż , omdlenie , hp , krytyk , wartość ataku w zbroi, Najlepiej załatw też naszyjnik z nieb łez +4/5 doda dodatkowo przeszywki.

Co do ofensywnych to broń śr 35+ kd+3/4 + buffy 25%+

Opublikowano

Bony na zwierzęta nie działają w v1/v2 więc się nie wypowiadajcie skoro nie wiecie bo to żałosne.

@Topic NNO,% dodania do pż , omdlenie , hp , krytyk , wartość ataku w zbroi, Najlepiej załatw też naszyjnik z nieb łez +4/5 doda dodatkowo przeszywki.

Co do ofensywnych to broń śr 35+ kd+3/4 + buffy 25%+

Nno do v2? Ja zawsze expilem bez nno i nie omdlewaly.

Opublikowano

Buff, skille minimum m5. Roski białe polecam i pomaranczowe na przyszywke. Poty na szybkosc ataku. Zbroje z oddwwaniem do pz i bransei ogolnie duzo hp i damage

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...