Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Priva czy cuś koło tego , i pytanie


xxXGAJOSXxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc gram na globalu ale tam exp idzie jak krew z nosa ... Więc szukam "ekipy" ludzi gildi czy cos która gra na privie jakimś ,Jest ktos taki ?

 

 

 

 

Pytanie ? Czemu nie ma polskich privów

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Na astralu grają Polacy, ale znalezienie ich to cud :D. Stawiam, że gra tam może z 5. A jest to największy priv AO. Jeżeli biegle posługujesz się angielskim są na tym serwerze gildie inter. Ludzi do zabawy znaleść tam łatwo.

 

Polskiego priva nie ma i raczej nie będzie. Jest tylko parę globalnych privów, gra w eu nie jest zbyt popularna.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Privy maja bardzo starego patha najbardziej kuleje na nich interfejs, oraz spadek fps z braku takiej optymki jaka jest na globalu po przedostatnim pathu ...

 

Jest Spolszczenie dla niewtajemniczonych ... spolszczenie spalszcza bony,wiekszosc misji i itemkow znajdziecie je na forum astrala w polskim dziale ....

 

Ogólnie privow nie polecam, szkoda zabawy gpotato upomni sie wczesniej czy pozniej o prawa autorskie. A globale maja teraz laczyć w jeden mega serwer będzie mega duzo ludzi i czat przystosowany dla wszystkich krajow ^^ plus ma wejsc nowy path moze w tym roku sie wyrobia.

76561198013232167.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...