Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Arwanii i tak tak ;p znowu pyania ;p


Gość Arwanii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Jakie konfy polecacie na Aegisa?

2,Jak na razie naj. firma na Pl2 to....?

3,Co ile mniej więcej jest restart serwa ? Irytują mnie ci bociaże.

4.Czy Cm ma prawo sprawdzać szepty?

5.iLE TAKI cM (TAK NA OKO) zarabia?

6.Wie ktoś co zrobić zeby urka szybciej wpadała ?

 

Opublikowano

1. Pvp, alienki, 1 gala alienki, skrzynie, palladium?
3. *Bociarze, codziennie, jednak nie zawsze zmienia się kodowanie pakietów.
4. CM/SCM widzą wszystko.
5. Poczytaj na forum darkorbit, są to specjalne premie dopisywane do konta co miesiąc. Czyli troche urki, rsb/jakieś dodatki.
6. Kupić bota..? Leonkiem 8 irk 26 lf3 zrobisz DZIAŁAJĄCYM botem z 3k uri na godzinę - więc bez porównania.


7yo9.png

Opublikowano

1. Pvp, alienki, 1 gala alienki, skrzynie, palladium?

3. *Bociarze, codziennie, jednak nie zawsze zmienia się kodowanie pakietów.

4. CM/SCM widzą wszystko.

5. Poczytaj na forum darkorbit, są to specjalne premie dopisywane do konta co miesiąc. Czyli troche urki, rsb/jakieś dodatki.

6. Kupić bota..? Leonkiem 8 irk 26 lf3 zrobisz DZIAŁAJĄCYM botem z 3k uri na godzinę - więc bez porównania.

Tak na 2 galę żeby kogoś podklepać ew. na kubiki polecieć

Opublikowano

1. Pvp, alienki, 1 gala alienki, skrzynie, palladium?

3. *Bociarze, codziennie, jednak nie zawsze zmienia się kodowanie pakietów.

4. CM/SCM widzą wszystko.

5. Poczytaj na forum darkorbit, są to specjalne premie dopisywane do konta co miesiąc. Czyli troche urki, rsb/jakieś dodatki.

6. Kupić bota..? Leonkiem 8 irk 26 lf3 zrobisz DZIAŁAJĄCYM botem z 3k uri na godzinę - więc bez porównania.

4. się nie zgadzam bo grupy nie widzą i na 90% klanu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...