Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

VALHEIM- nowy świat otwiera się przed tobą![MODYFIKACJE|LAUNCHER|100-200S|FRAKCJE]


chaosserver

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Dzięki stary! działa, wejdę na serwer i zdam sprawozdanie :P

 

//edit

Wrażenie w miarę pozytywne, tylko nie mam aż tak dobrego kompa żeby mieć 87 pluginów w minecrafcie -,- wywalcie te niepotrzebne itp

mało drzew jak jest gildijna dłuuugo drzew szukałem.

Oprócz tych modów ok, ale nie da się grać w minecrafta mając 13 klatek stojąc w miejscu a biegając 10 klatek -.-

 

 

Opublikowano

Okej, będę wdzięczny za każda opinie, nawet tą negatywną tylko jak piszesz tą złą to napisz proszę co jest według ciebie złe. Dzięki temu będę wiedział co poprawić.

Opublikowano

no, ale jak tworzy się folder kopiavalheim.pl to później jak odpalam, to mi się o nowa pobiera ?

Opublikowano

To jest kopia twojego starego ,minecraft a masz odpalic normalnym czyli po prostu pobiera ci sie odpalasz, a w razie czego masz kopie zapasową starego minecrafta.

Opublikowano

Witam dawno mnie tu nie było ! Z budyni przezucilem sie na naleśniki i frytki także witam !

 

Czyli serwerek już on już all okej ?

zu439g.jpg

Opublikowano

POMOCY HELP POMOCY !!!

 

Przy włączeniu Valheima wyskakuje mi że jest duplikat reis minimap w wersji 1.2.5 i w drugiej wersjii

a jak usune 1.2.5 to mi się robi black screen

help



a jak usune 1.5.1 też black screen

zu439g.jpg

Opublikowano

Jak odpalam ten launcher valheim to wyskakuje mi:

 

Java Virtual Machine Launcher

 

Error: Could not create the java Virtual Machine

Error: A fatal exception has occurred. Program will exit

 

Pomoże ktoś ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...