Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] czy opłaca się kupić pakiet?


retaliate

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, jestem nowy w tej grze i za bardzo nie mam pojęcia co jest OP a co jest słabiutkie dlatego pytam was kochani czy zestaw który jest na promocji i oferuje się tym że jak odblokuje osiągnięcie dostane jakiegos bohatera jest opłacalny

 

i czy musze kupic tylko jeden pakiet czy ten achivment wymaga kupna kilku pakietów. Prosze o pmoc:

 

 

mówię o tym pakiecie gdzie jest kursor:

 

IGIJe6d.jpg

Opublikowano

Ta karta jest słaba... Zwykłe 1/1/0.

Widzę, że grasz Nekropolią, więc i tak byłaby dla Ciebie zbędna.

Póki co kupuj pakiety za 12,5k lub 1000 pieczęci dopóki nie zbierzesz wszystkich kart podstawowych, dopiero potem zastanawiaj się nad bohaterami.

Opublikowano

Nie kupuj żadnego shitu za 125 pieczęci, póki co skup się na skolekcjonowaniu kart, kupuj pakiety za 1000 pieczęci i 12,5k złota.

Opublikowano

Budowanie talii to skomplikowana sprawa, jednakże wraz z postępem w grze zdobędziesz tą 'wiedzę' lub raczej 'umiejętność'

Zrób screena/podaj jakie karty masz i jakim bohaterem dysponujesz, jednakże imho. do ~200 Elo można bezproblemowo grać talią początkową, można nią również przejść pierwsze 2 questy (Z 3 może być problem!)

Opublikowano

bohaterowie:

http://i.imgur.com/SeS2rTu.jpg

wydarzenia:

http://i.imgur.com/IaB30xt.jpg

stworzenia:

http://i.imgur.com/HLXpeNU.jpg

http://i.imgur.com/R6LTBNx.jpg

http://i.imgur.com/HVdXkLG.jpg

http://i.imgur.com/ru4s9Ml.jpg

http://i.imgur.com/r5Mz1U2.jpg

(ostatnie dwie) http://i.imgur.com/zTT3ECs.jpg

zaklęcia:

http://i.imgur.com/3cjAprR.jpg

Łut szczęścia:

http://i.imgur.com/Porn3iz.jpg

http://i.imgur.com/PeNaqTW.jpg

http://i.imgur.com/11VXBV9.jpg

http://i.imgur.com/TriAvjp.jpg

http://i.imgur.com/n4tFevj.jpg

 

no i podstawowa talia inferno ( nie wiem czy one są tam na liście jeśli mam zbudowanego decka ;(

 

rodziałka kijowa więc musisz intuicyjnie po obrazkach poznawać ;( mam porblemy z uruchamianiem launchera

Opublikowano

Napisz na skype: tojasarxd1 Dam kilka dobrych wskazówek.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...