Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie odnośnie wiadomości o banie z ss'ami i podejrzana strona.


zjedzmlotek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was...

Chwilę temu ktoś napisał do mnie o jakimś banie i ssami... Mowił żebym wszedł na

 

www.metin2-dyskusje.pl 
 

 

czy cos takiego.

Strona
wygladała prawie identycznie jak oryginalnego metina a że byłem
podjarany ukończonym biologiem próbowałem się kilka razy zalogowac...

Zmieniłem już hasło i meila na wszelki wypadek, czy to wystarczy :O?? Mogę nawet formatować koma, pomocy.

Opublikowano

Nie powinieneś wchodzić na stronę.

Jedynie wiadomości od osób z przedrostkiem [GM],[GA] są prawdziwe.

To strona do wyłudzania haseł więc pewnie już je mają i szczerze powiedziawszy nie wiem czy to wystarczy.Możliwe ,że tak. Na pewno formatowanie możesz sobie odpuścić.

Opublikowano

To co mam zrobić oprócz zmiany hasła??

Możiwe jest że przez wejście na strone mam keyloggera na kompie???

Ale ja uwierzyłem typkowi ponieważ wiele osoób miało mi dać bana za wyzwiska....

Opublikowano

nie no sorry ale antiwira, o ile można antiwirem nazwać program "avast" ktory jest do ***y. Miałem go akurat wylączonego bo filmik chwilkę przed tem kręciłem i musiałem go wyłączyć bo blokuje on dosłownie wszystko co ma koncówke exe chyba -.-... Wiec lipka.

 

 

 

edit: widze że administracja tutaj sroga i wykwalifikowana :D bdb

Opublikowano

Jak nic nie mają -.-??? 3 razy sie logowalem na tej stronce, stare haslo maja na bank.

Czym skanowac?

 

edit: poryty avast wykrył okolo 500 plików "wysoko" zarażonych ^^ Tak jak mówiłem 5/6 plików znajduje się w systemowym dysku ©

Opublikowano

To co mam zrobić oprócz zmiany hasła??

Możiwe jest że przez wejście na strone mam keyloggera na kompie???

Ale ja uwierzyłem typkowi ponieważ wiele osoób miało mi dać bana za wyzwiska....

Keyloggera nie masz (chyba że coś Ci się automatycznie pobrało).

Po prostu jest to skrypt który wysyła twórcy na maila wpisane dane przez Ciebie. Zmiana hasła do konta i maila powinna wystarczyć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...