Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wojownik Mental


sloww

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcę zacząć grę mentalem od zera.

 

Do czego ta postać najbardziej się nadaje (pvp, exp)?

Jest tania do "utrzymania"?

Mógłby ktoś np. w podpunktach wypisać wady i zalety tej postaci? :)

Opublikowano

Zalety.

Na wojnach gdy dedniesz tracisz silne, lecz to nic. Dalej mozesz uderzyc najsilniejszym skilem jakim jest duchowe i np. w porownaniu do Bodego jesli On straci Aure to z wirka lub szarzy zadaje słabe dmg

Z wysokim silnym posiada duzo defa, ulatwia to expienie na bo, w v1, v2 lub w robieniu DT

Podczas pvp gdy mam silne cialo, postac nigdy Ci sie nie polozy i nie wpadnie pod miecz,

 

 

Wady:

Oczywiscie mozna bic nim metiny w red lesie lecz to nie to samo co bodym lub wp

Jest postacia powolna,

Trzeba złapać nim troszke doświadczenia, poczatkujacy zawsze narzekają iż im cięzko trafić skilami w przeciwnika

 

Czy jest tania?

Silne swoje kosztuje (mniej niz aura nawet 2krotnie mniej)

Ekwpiunek na wojownikow z reguły jest najdrozszy.

Opublikowano

50 na 50 się nadaje do takich rzeczy. Dzięki silnemu utrzyma się na spotach, a mocnym skillą wojuje w pvp.

Duchowe za drogie nie jest, kłopoty z silnym ale ujdzie.

 

 

+ Obrona.

+ Mocne skille.

+ W miarę tanie poboczne KU.

+ Tanie stalki i RIBek.

+ Jak wejdzie elegancko duchowe na wojnie to połowa przeciwników może paść (trafionych).

+ Na początkowych lvl'ach ładnie z expem ci ujdzie.

 

- Obrona (na wyższych lvlach ziny podp**rdz*lają ci mocne przeszywki i podobnie na pvp).

- Baardzo wolna postać.

- Na wyższym lvl'u słaba do expa.

- Na metki za bardzo się nie nadaje, no chyba ze masz pro RIBa ew. FMSa.

 

 

Jeśli chcesz koxić na wojnach i pvp musisz mieć doświadczenie do mentala. Na wojnie to seria, pyk i uciekasz.

Z czasem te doświadczenie w graniu mentalem się wyrobi (poćwicz np. na privach) i ładnie ci obejdzie bez strat pvp.

Bez-nazwy_nrsrana.png


Opublikowano

Do pvp nadaje się od ok. 40lvl. Exp od razu dobry.

Jest na pewno tańszy niż body.

+Postać nie wymagająca dobrej zbroi

+Duża obrona

+Zużywa mało potek

+Zadaje duże obrażenia ze skilli

 

-Wolny

-Nie nadaje się do dropu z boja

Opublikowano

To może zapytam inaczej.

 

Zacząłem grę Surą WP, ale ta postać mi jakoś nie pasuje...

Nie wiem właśnie, czy się przełamać i kontynuować grę surą (bo w przyszłości może stanie się lepszą postacią) czy też grać inną klasą, w tym przypadku mentalem, bo ogólnie lubię grę wojownikiem (ale grałem tylko bodym) :)

Opublikowano

+Dużo defa

+Łatwy exp

+Mocne DMG (duchowe w PVP)

+Tanie KU

-Wolny

-Mało ataku, bez EQ+7/8/9 nie opłaca się grać ponieważ bijesz potworki 1h :3)

Opublikowano

Mental jest dobry ale tylko na poczatku, na 65-70lv traci swoja moc, poniewaz ma poprostu za malo ataku i ciezko sie expi/dropi/bije miniony. Polecam mentala zeby tylko wbic ten 61lv, zrobic mocne eq i od nowa postac, a mianowicie bodego. Dropimy tym bodym na 35lv przez ok. 3-4miechy wbijajac aure na g i ew. berka.

sstwc.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...