Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zrobić broń 3d cz.1


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co to jest na różnica ?

2009 bodajże więcej opcji , czy coś jeszcze ?

Tak 2009 ma więcej opcji, lecz do wersji 2007 są tylko działające pluginy import / export .gr2.

Opublikowano

Super Jest.
Lecz ja bym tego nie publikował. Dlaczego ?
Masa dzieciaków co robi hamachi Będzie robiła jakieś gówna i zapraszała ludzi na server bo swoje bronie ma ;>

No ale...
+ Leci :)

Alistria.eu


Opublikowano

Super Jest.

Lecz ja bym tego nie publikował. Dlaczego ?

Masa dzieciaków co robi hamachi Będzie robiła jakieś gówna i zapraszała ludzi na server bo swoje bronie ma ;>

No ale...

+ Leci :)

Całkiem możliwe.

 

Część drugą możecie znaleźć tu:

 

 http://www.mpcforum.pl/topic/938135-tut-jak-zrobic-bron-3d-cz2/ 
Opublikowano

Super Jest.

Lecz ja bym tego nie publikował. Dlaczego ?

Masa dzieciaków co robi hamachi Będzie robiła jakieś gówna i zapraszała ludzi na server bo swoje bronie ma ;>

No ale...

+ Leci :)

Szczerze... To wątpię w to. Myślisz że jakiegoś dziecko to pojmie ?

5_SurvingIgnite.gif

Opublikowano

Szczerze... To wątpię w to. Myślisz że jakiegoś dziecko to pojmie ?

Jeżeli jest naprawdę inteligentne i szybko się uczy to czemu nie?

Wszystko jest dla ludzi, lecz będzie musiał nad tym posiedzieć.

Opublikowano

No i co zrobi hamaka i tak nikt nie zagra. Bo na dedyka kaski nie będzie miał . Będzie podniecony przez parę dni i mu przejdzie.

5_SurvingIgnite.gif

Opublikowano

Jak dla mnie dobry poradnik.Głos przyjemny jedynie to, że tym usb nagrywałes :).Napewno mi się to przyda.Dzięki i oczekuję dalszych poradników.

sygn2.png

Opublikowano

Mam problem.
Bo gdy zaznaczam plane , i zaznaczam tam i przełączam na to okno w lewym górnym rogu to ty masz taką jedną kratkę a ja mam ich sporo połączonych i jak chce je przesuwać to muszę każdą osobno , jak zrobić żeby była jedna ?

5_SurvingIgnite.gif

Opublikowano

Mam problem.

Bo gdy zaznaczam plane , i zaznaczam tam i przełączam na to okno w lewym górnym rogu to ty masz taką jedną kratkę a ja mam ich sporo połączonych i jak chce je przesuwać to muszę każdą osobno , jak zrobić żeby była jedna ?

ungc.jpg jak tu phbu.jpg

W "Length Segs", oraz w "Width Segs" zmień wartość na 1 i wtedy postaw plane.

Opublikowano

Ukłony dla Ciebie ^^
Będziesz miał konkurencję w modelowaniu ^^
@Edit
No to są jakieś pierwsze początki :

27546963366236414783.jpg
Miała to być różdżka :D
Oceńcie :D

5_SurvingIgnite.gif

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...