Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 4 [1.5.2] [24/7 40 slotow] [LogBlock , LifeMC]


JeBeK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nick - spokim

Wiek - 14

Ile grasz w Minecrafta - 3 lata

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - Nie mam ale planuje założyć

Czy bedziesz greifował - Nie

Opublikowano
Nick - Killigan
Wiek - 16
Ile grasz w Minecrafta - 2 miechy
Czy masz kanał na YT(niewymagane) -Tak, okolo 70 widzów ;d

Czy bedziesz greifował -Nie , po co niszczyć czyjąś prace ;d
Opublikowano
Wzor dodania do WL

Nick -Pastek

Wiek -15

Ile grasz w Minecrafta -3 lata

Czy masz kanał na YT(niewymagane) -Tak

Czy bedziesz greifował -Nie
sygnaturkabyme24.png
Opublikowano
Nick -damian_lug

Wiek -14lat

Ile grasz w Minecrafta -Od werjsi Alphy

Czy masz kanał na YT(niewymagane) -Tak mam

Czy bedziesz greifował -Niedy w życiu



KentTaczDys aka Hejter

Opublikowano
Nick -KawalMysza

Wiek -16

Ile grasz w Minecrafta -od bety 1.7.3

Czy masz kanał na YT(niewymagane) -mam, ale mało widzów :(

Czy bedziesz greifował -Grając na tego typu serwerze grief nie wchodzi w grę (oczywiście, że nie będę griefował)
DAJ LAJKA!
TO NIE BOLI!
Widzicie jak się staram zdejmijcie mi parę %
Opublikowano
Nick - bartik246
Wiek - 12

Ile grasz w Minecrafta - z 1.5 roku

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - mam, ale nie nagrywam

Czy bedziesz greifował - nie
Opublikowano

Nick-babiniu

Wiek- 14

Ile grasz w minecrafta- od 1.4.5

Czy masz kanał na youtube- mam kanal ale korzystam z niego tylko do komentowania filmow

Czy będziesz greifowal- Raczej nie

 

 

Jeśli możecie zarejerstrujcie sie i dobijcie 1000 pkt

Opublikowano

Nick: TheGnomeK

Wiek: 12

Ile grasz w Minecraft'a: Czasu to nie pamietam :) ale od wersji Beta 1.4

Czy mam kanal na YT-Nie, nie mam kanalu :)

Czy bedziesz grifowal serwer- Nie, ja gram uczciwie, bo na hackach nie ma zabawy.

Opublikowano

NIck: BartoGaming

Wiek: 13

Ile grasz w mc?: Od 1.8.1 bety.

Czy masz konto na yt? (niewymagane): Tak posiadam konto na yt

ale na tym komputerze za malo FPS na nagrywanie.

Czy nie bedziesz używać cheatów i nie griefował?: Oczywiście że

nie używam wspomagaczy poniewaz wtedy nie ma satysfakcji,

ze zrobilo sie cos samodzielnie a sam zostałem zgriefowany

wiele razy i staram się zwalczać grief. :)

Opublikowano
Nick -damian_lug

Wiek -14lat

Ile grasz w Minecrafta -Od werjsi Alphy

Czy masz kanał na YT(niewymagane) -Tak mam

Czy bedziesz greifował -Niedy w życiu



KentTaczDys aka Hejter

Opublikowano
Moje podanie
Wzor dodania do WL
Nick -proboy25
Wiek -15
Ile grasz w Minecrafta -od bety
Czy masz kanał na YT(niewymagane) -nie
Czy bedziesz greifował -nie

Podanie kolegi
Wzor dodania do WL
Nick -KBS
Wiek -15
Ile grasz w Minecrafta -2lata
Czy masz kanał na YT(niewymagane) -nie mam
Czy bedziesz greifował -nie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...