Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o zostawieniu bota na noc?


Blaster_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam zamiar zostawić exp bota na noc na s25 w m2 i jest większa czy mniejsza szansa że dostanę bana???

869378blaster_pl_copy.jpg

Opublikowano

i tak masz już bana bo wszystko będzie wykryte na 100% korzystaj puki możesz.

Metin2: TheLasVegas / JOINTOWO


LOL: TheLasVegas 1800+ BAN


Opublikowano

Jak Cią akurat żaden GM nie zgarnie to lajt, a hackshield tylko przy kontoli logów -możesz dostać bana pierwszy bodajże na 30dni.

Opublikowano

i tak masz już bana bo wszystko będzie wykryte na 100% korzystaj puki możesz.

 

Co ty pierd***sz nie wykrywa botów -.-

mam 4 te same boty od miesiąca w m2 jedynie za FB dostawałem za każdym razem jak zostawiłem na noc.

Witam mam zamiar zostawić exp bota na noc na s25 w m2 i jest większa czy mniejsza szansa że dostanę bana???

nie wiem jak na s25 GM funkcjonuje ale myśle że spokojnie możesz stawiać.

W Logach będzie wykryte. Ew. może Cię ktoś zgłosić.

Ja osobiście zostawiłbym na noc.

Racja będzie, ale nie zbanują.

Opublikowano

Zgłoszenie bardziej prawdopodobne. Zostaw ale zachowaj wszystkie środki ostrożności - wylogowanie/zmiana CH jeśli podejdzie gracz/GM itp.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...