Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak przyspieszyć Minecraft przy nagrywaniu?


Cannon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam do Was pytanie. Chce zacząć nagrywać Minecraft, a program którego będę używał to Fraps.

Posiadam laptop o takich właściwościach :

Procesor : i5

Ram : 6GB

Karta graficzna : NVIDIA GeForce GT 555M with Cuda

 

Bez nagrywania ilość FPS dochodzi do 150 - wiecie, to laptop

 

Moje pytanie brzmi :

Jak mieć płynnie stale 60 FPS przy nagrywaniu w oknie HD?

 

Game Boostery nic nie pomagają.

 

 

Opublikowano

Po pierwsze zmień program na Action!

Wgraj OptiFine i wyłącz wszystkie animacje oraz zmniejsz widoczność, daj więcej ram'u oraz przeczyść komputer CCleaner'em :)

surprise motherfucker


 

Opublikowano

Okey. Posiadam procesor i5 2450M CPU 2.50 GHz 2.50 GHz

 

Posiadam Optifine - odpowiednio skonfigurowany.

Program Action! jest płatny, a ja nie mam 18 lat, żeby go zakupić. Moi rodzice nie uznają wydawania pieniędzy na rzeczy związane z komputerem.

Komputer czyszcze CCleanere`m co dwa dni.

Jak przydzielić więcej ramu do Minecraft?

Opublikowano

Wejdz w : Kliknij prawym na pulpit , Panel sterowania NVIDiA , nastepnie w Ustawieniach globalnych zaznaczasz ,, Procesor NVIDIA o duzej wydajnosci ,, , zamykasz.. Klikasz Control + Alt + Delete , Menedzer zadan , zamykasz niepotrzebne procesy , a na javaw.exe klikasz prawym , ustaw priorytet , Wysoki lub b.wysoki:) Licze ze pomoglem , jesli tak , daj +



Dziekuje.

Shakes And Fidget

Opublikowano

Dziękuję za rady, lecz mi nie chodziło jak zwiększyć FPS w MC, lecz jak poprawić lepsze działanie programu Fraps.

Bez nagrywania w Minecraft mam 130+ FPS. Nagrywając spadają do 60, lecz nagrywanie nie jest płynne, a powinno.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie znam się na tym ale możesz spróbować zwiększyć ilość fps we frapsie jeśli nagrywasz na 30 fps a w mc masz 60 to może ci klatkować. Spróbuj i napisz czy zadziałało

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

2up@ czytaj! :P

 

@top masz ss tu możesz ustawić więcej fps w frapsie ;)

 

02525272057970665564.png

Mam nadzieję że pomogłem :)

Moje Pluginy!

1.Cobble Drop

Jak Możesz To Daj Lajka,Życie To Nie Bajka :D

Ciekawostka Minecraft możesz mieć max 32767 Lvl ponieważ przy 32768 Lvl znika ci napis z twoim aktualnym LVL`em

Potrzebujesz jakiegoś spigota,craftbukkita lecz nie możesz go znaleźć(DMCA)? Wejdź Tutaj!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...