Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Serwera MultiPoland - SV+Frakcje II Edycja


Gość 1sharpp

MultiPoland - Pytania  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Zagrasz na serwerze?

    • Tak
      0
    • Nie
      1
  2. 2. Polecisz serwer znajomym?

    • Tak
      0
    • Nie
      1
  3. 3. Chcia?by?, ?eby na serwerze by? wgrany mcmmo?

    • Tak
      1
    • Nie
      0
    • Jest mi to oboj?tne
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MultiPoland


Typ: SV+Frakcje


Sloty: 33


IP: Zostanie podane jutro o 17


Status: Start jutro o 18






Witam, zapowiadam wam II Edycje serwera MultiPoland.


Wystartuje on jutro (06.05.2013) o godzinie 18:00. Po tej godzinie, będzie masa eventów w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody, oraz ranga Vip na 7 dni dla 2 osób które przejdzią jako [1], jeden z 2 parkurów.


Oprócz tego będą eventy takie jak: YesOrNO, spleef oraz RobinHood.


To nie koniec, po eventach (o godz. 21) odbędzie się losowanie rangi Vip na miesiąc!


Żeby wziąć udział w losowaniu napisz swój nick pod tematem, oraz hasło: Biorę udział!


Uwaga!


Jeśli zostanie wylosowana osoba, której nie będzie na serwerze. Straci ona szansę na otrzymanie rangi Vip. Wygra ją ktoś inny w 2 losowaniu!


To tyle z informacji dotyczących startu serwera, teraz opiszę co znajduje się na serwerze:


-Frakcje za itemy:


post-609293-0-98451900-1367584777_thumb.png



-OutherDrops:


post-609293-0-60376300-1367584845_thumb.png



-[GATE]:


post-609293-0-08758000-1367584949_thumb.png



-AntyRelog


-Oraz inne przydatne pluginy:


post-609293-0-62399000-1367585511_thumb.png



Rekrutacja:


Szukam ekipy na serwer!


HeadAdmin: 1sharp


Administratorka: Mandarynka


Admin: Wolne


Moderator: Wolne


Technik: Wolne


Strażnik: Wolne


Strażnik: Wolne


WebMaster: Wolne


Zainteresowanych proszę o kontakt ze mną na:



GG: 47267423


lub


Skype: ch1sharp


PS.: Masz jakieś pytania, lub wątpliwości? Pisz!


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...