Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2]CrystalCraft[50SLOT][DEDYK][Gildie][FB dzialki 50x50][FreeBuild/Survival][NON-PREMIUM][NO WL]


Kamillo32

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co jakiś czas może was wyrzucać z serwera ponieważ obecna wersja plików serwerowych jest dosyć niestabilna :)

 

@edit

Problem został już naprawiony:)

Opublikowano

Zmieniam zdanie, ponieważ serwer jest do dupy!

Ranga SEVip ma dostep do gm chociaz nie wolno zabijac im

z gamemoda to administracja ignoruje wszystko

a SEVip`y zabijaja wszystkich przez /tp SEVip Gracz

a nastepnie na gm zabija gracza!

Nie polecam serwera i radze na nim nie grac.

Naprawde nie warto tam grac poniewaz pogra sie 1 dzien a na 2

administracja ma cie gleboko w dupie i ignoruje

twoje prosby i skargi a sami przejmuja sie tylko swoimi

faworytami!

Opublikowano

Nie rozumiem za bardzo o co ci chodzi... Na gm nie można atakować(jest to zablokowane przez plugin) ani nie ma dostępu do komendy tp jedynie tpa ale na to musisz sam wyrazić zgodę.

A co do administracjo to jeżeli masz jakieś skargi to proszę zgłaszać je na forum serwerowym lecz wydaje mi się, że zawsze odpowiadamy na wasze pytania chyba, że akurat nikogo nie ma lub dana osoba jest zajęta czymś ważniejszym:)

Opublikowano

Serwer jest bardzo fajny , mila administracja , zawsze chetni do pomocy :) Naprawde polecam , budowle sa swietne :)

10/10

Shakes And Fidget

Opublikowano

Serwer jest bardzo fajny , mila administracja , zawsze chetni do pomocy :) Naprawde polecam , budowle sa swietne :)

10/10

 

Przeciez juz to wczesniej pisalem :D

Opublikowano

Przepraszam was bardzo za ostatnią cofke :(
Niestety hosting ownserwer.pl nie potrafi ogarnąć się, więc w tym miesiącu zmieniamy hosting na coś lepszego!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...