Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak Zhakowac Drag Racing RP i Kasa


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

O mój boże.

Nie ma to jak zrobić 10 kont i napisać "haha działa, dzięki!"

Jesteś żałosny koleś :-)

Tyle kont po 1 poście...

 

Zgłoszone... :)

Cześć wszystkim, jestem MlodyCebo.

Robię grafikę!

Opublikowano

@Blagam

 

xD sam jestes żałosny tak sie uśmiałem ze ho ho :D jestem za duzym leniem aby robic tyle kont ;'D o kurde ;DD ty to masz pomysly i tym ktorym nie dziala niech czytają uważnie ! tam jest podana wersja do sciagniecia a ta co jest aktualnie (1.6.9 chyba) USUNĄĆ !

  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Nie działa mi, kiedy uruchamiam cheata to pisze Note. This app will only work on rooted devices! a jak klikam get lots... to mam you don't seem to have rooted

Nie masz roota napisałem chyba wyraźnie że jest to dla rootów .. 

 

Jak klikam zeby dodac kase i rp to wyskakuje

 

you dont seen to have root!

 

Pomocy

 

Brak roota ..

O mój boże.

Nie ma to jak zrobić 10 kont i napisać "haha działa, dzięki!"

Jesteś żałosny koleś :-)

Tyle kont po 1 poście...

 

Zgłoszone... :)

Słaby :) napierw spróbuj potem komentuj 

 

Jak doładować.sobie kasę tym hackiem

Wykonaj wszystko co jest opisane a doładujesz .. MUSISZ MIEĆ KURDE ROOTA 

 

 

ps. Sorry za odkop ;_: nie zauważyłem daty

Opublikowano

siemka  prosze o pomoc gdyż robie wszystko tak jak jest w opisie mam starą wersję Drag Racing  , Tego Hacka , i Roota Pro :) ale po usunieciu Drag Racin najnowszej wersji i Plików Cache i instalacji Drag Racing tej starej wersji i instalacji haku przy prubie  Dodania sobie kasy  i RP ( Get Lots of money and RP point ) wyskakuje mi to You Dont seem to have Root :/ nie wiem co robic prosze o pomoc . 

 

 

          Mój Telefon To Samsung Galaxy S GT-I9000

nie masz roota

Opublikowano

niestety wszystko straciłem po wejściu w starą wersje (po kliknięciu Get lots of money and RP points) nie mam nadal kasy a jak klikam wyskakuje mi You don't seem to have root! co mam zrobić ? czytałem że nie mam roota a jak go dodać ?

Opublikowano

niestety wszystko straciłem po wejściu w starą wersje (po kliknięciu Get lots of money and RP points) nie mam nadal kasy a jak klikam wyskakuje mi You don't seem to have root! co mam zrobić ? czytałem że nie mam roota a jak go dodać ?

http://www.mpcforum.pl/topic/1301049-tut-jak-zrobic-root-telefonu/

Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

 Refresh 

 

Jesli ktoś ma jakieś pytania/problemy prosze pisać :) mój temat 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...