Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Bayern Monachium vs Borussia Dortmund


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bayern jest w morderczej formie, nie da szans Borussi, ale miejmy nadzieję, że Lewandowski strzeli sobie choć raz. :)

Opublikowano

Od zawsze na zawsze za Bayernem :) Nie dla Lewego w Bayernie. Finał: 3:1 dla Bayernu.

 

W przyszłym sezonie Pep Guardiola przejmie dowodzenie i jest duża szansa na pierwszego w historii podwójnego triumfatora Ligii Mistrzów <3

 

FC Bayern, Stern des Sudens!
Du wirst niemals untergehn, weil wir in guten wie in schlechten Zeiten zueinander stehn.
FC Bayern, Deutcher Meister, ja so heisst er, mein Verein.
Ja, so war es, und so ist es. Und so wird es immer sein.

Opublikowano

Nie zapominajmy że Borussia nie raz pokonała Bayern , mimo że w tym sezonie Bayern gra najlepiej w europie , ma najlepszą taktykę i zgranie nie znaczy ze wygrają z Borussią . BvB w tym sezonie ma wielkie szczęście oraz charyzmę .

 

@Topic

pierwsza połowa 1:0 ---> druga połowa 1:1 ----> dogrywka 1:1 ----> rzuty karne 6:4

(Żółty - Borussia Dortmund)

(Czerwony - Bayern Monachium)

2e4ezhz.png

Opublikowano

BVB ma szansę na jedyny tytuł w tym roku, a Bayern na potrójną koronę. Oba zespoły mają nieziemską motywację.Z perspektywy Polaka to lepsze by było wygranie 3 Polaków.

Segz

16ob.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...