Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Królewskie Hwangi z ikonami by Mazzeas


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zbroje naprawdę ciekawe, jedyne co mnie irytuje to nie czerwona ręka SURY ;/. Ogółem like ;>.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

reup

[color=#0000BB]http[/color][color=#007700]:[/color][color=#FF8000]//www.mcncc.pl/949187[/color]
[color=#0000BB]https[/color][color=#007700]:[/color][color=#FF8000]//www.virustotal.com/pl/file/63dd0b828913749bfc4bd8373097d7131e0e808d9d541a85f8230113614293c7/analysis/1367495153/ [/color]
Opublikowano

Gdzie i jak trzeba dodać te wpisy?

 

wpisy item_list.txt do item_list.txt ktory masz w locale_pl

wpisy item_proto ktory masz po wypakowaniu locale_pl,item_proto po wypakowaniu item_proto tworzy Ci plik item_proto.xml do niego dodajesz wpisy

wpisy msm dodajesz do plikow .msm ktore masz w root, shapeindex dajesz takie jak podal Ci w temacie lub inne , tylko zeby bylo takie same jak value3 item_proto client,serwer

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Ja mam problem tego typu że nie widze zbojek w cliencie mianowicie jeżeli dodam je przez IS to widać je jako żółć. Co zrobić z tym fajntem ? Bo zbroje naprawde ladne.

Opublikowano

Hwangi bardzo mi się podobają :D

może trochę za bardzo jaskrawe , ale i tak są jedynymi jakie mi sie podobają :D lajk

                                                                  tumblr_o91znsFM7l1rdcn48o1_500.gif

Opublikowano

Wgrane zbroje są białe a ikony nie działają pomimo tego, że zrobiłem wszystko dobrze i sprawdziłem 10 razy

 

 

Ja mam problem tego typu że nie widze zbojek w cliencie mianowicie jeżeli dodam je przez IS to widać je jako żółć. Co zrobić z tym fajntem ? Bo zbroje naprawde ladne.

 

 

Macie gotową paczkę a jeszcze nie potraficie tego zrobić poprawnie ;> ?

 

Nawet wpisy macie gotowe ..

 

Totalny banał, jeżeli nie potraficie dodać, nie stawiajcie nawet serwera ..

 

 

 

 

reup

 

http://www.mcncc.pl/949187 https://www.virustotal.com/pl/file/63dd0b828913749bfc4bd8373097d7131e0e808d9d541a85f8230113614293c7/analysis/1367495153/

 

Po co reup skoro download z mega.co.nz jest aktualny. Raport.




 





I'm here for You, not for myself

Always help You


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...