Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy można jakoś oszukać tombolie?


neba009:P:P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomboli nie oszukasz w żaden sposób.

Jak na razie nikt nie znalazł bugu/błędu, który w jaki kolwiek sposób przyniesie korzyść

Opublikowano

Tomboli nie oszukasz w żaden sposób.

Jak na razie nikt nie znalazł bugu/błędu, który w jaki kolwiek sposób przyniesie korzyść

Nikt nie upublicznił takiego buga :)

Nie wprowadzaj go w błąd.

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Własnie, nikt go jeszcze nie udostępnił :) W tej grze zawsze znajdą się bugi :) błedy itd .

 

Na dzień dzisiejszy z tomboli buga,błedu nikt nie UDOSTĘPNIŁ .

Opublikowano

Na pewno istnieje bug w tomboli (jak wchodzisz przez grę) np. losujesz i jak chcesz, aby się zatrzymało na konkretnym itemie to kręcisz i logasz, następnie się logujesz i masz ten item na którym się wylogowałeś.

Opublikowano

Na pewno istnieje bug w tomboli (jak wchodzisz przez grę) np. losujesz i jak chcesz, aby się zatrzymało na konkretnym itemie to kręcisz i logasz, następnie się logujesz i masz ten item na którym się wylogowałeś.

raczej chodzi ci o kolo losu, w tamboli nie losuje sie jak w kole tylko od razu pokazuje item ktory sie wygralo.

Nie ma i raczej nie bedzie takie udostepnionego bledu.

sygna1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...