Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Resetowanie Limitu Lajk'ów o 24:00


caltoro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

 

Nie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Jeśli pięćdziesiąt milionów ludzi mówi głupstwa, nie przestają one być głupstwami." ~ Bertrand Russell

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ewentualnie można zrobić resetowanie chociaż jakiejś części.
Opublikowano

 

Asprime, dnia 01 Maj 2013 - 20:56, napisał: snapback.png

 

 

Xanter, dnia 02 Maj 2013 - 23:25, napisał: snapback.png

 

- Krystian -, dnia 02 Maj 2013 - 22:58, napisał: snapback.png

 

 

ITroLLu, dnia 02 Maj 2013 - 21:58, napisał: snapback.png

 

Masert, dnia 02 Maj 2013 - 13:52, napisał: snapback.png

 

 

Wilczek, dnia 02 Maj 2013 - 13:40, napisał: snapback.png

 

TheJeron78, dnia 02 Maj 2013 - 10:06, napisał: snapback.png

 

 

JuanPleXxx, dnia 02 Maj 2013 - 09:27, napisał: snapback.png

 

Steoffil, dnia 02 Maj 2013 - 07:01, napisał: snapback.png

 

 

Jowe., dnia 02 Maj 2013 - 01:04, napisał: snapback.png

 

polandxxdd, dnia 02 Maj 2013 - 00:53, napisał: snapback.png

 

 

Miyoshi., dnia 02 Maj 2013 - 00:41, napisał: snapback.png

 

Cass†, dnia 02 Maj 2013 - 00:13, napisał: snapback.png

 

 

Dektored, dnia 01 Maj 2013 - 23:59, napisał: snapback.png

 

Asprime, dnia 01 Maj 2013 - 20:56, napisał: snapback.png

 

 

Achtung Achtung, dnia 01 Maj 2013 - 20:53, napisał: snapback.png

 

KlauS :#, dnia 01 Maj 2013 - 20:47, napisał: snapback.png

 

Tak

 

 

 

 

 

 

 


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

 

 

Asprime, dnia 01 Maj 2013 - 20:56, napisał: snapback.png

 

 

Xanter, dnia 02 Maj 2013 - 23:25, napisał: snapback.png

 

- Krystian -, dnia 02 Maj 2013 - 22:58, napisał: snapback.png

 

 

ITroLLu, dnia 02 Maj 2013 - 21:58, napisał: snapback.png

 

Masert, dnia 02 Maj 2013 - 13:52, napisał: snapback.png

 

 

Wilczek, dnia 02 Maj 2013 - 13:40, napisał: snapback.png

 

TheJeron78, dnia 02 Maj 2013 - 10:06, napisał: snapback.png

 

 

JuanPleXxx, dnia 02 Maj 2013 - 09:27, napisał: snapback.png

 

Steoffil, dnia 02 Maj 2013 - 07:01, napisał: snapback.png

 

 

Jowe., dnia 02 Maj 2013 - 01:04, napisał: snapback.png

 

polandxxdd, dnia 02 Maj 2013 - 00:53, napisał: snapback.png

 

 

Miyoshi., dnia 02 Maj 2013 - 00:41, napisał: snapback.png

 

Cass†, dnia 02 Maj 2013 - 00:13, napisał: snapback.png

 

 

Dektored, dnia 01 Maj 2013 - 23:59, napisał: snapback.png

 

Asprime, dnia 01 Maj 2013 - 20:56, napisał: snapback.png

 

 

Achtung Achtung, dnia 01 Maj 2013 - 20:53, napisał: snapback.png

 

KlauS :#, dnia 01 Maj 2013 - 20:47, napisał: snapback.png

 

Tak

 

 

 

 

 

 

 

sstwc.jpg

Opublikowano

Fajne piramidki.

 

Sugestia na TAK.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Gość kamil40013
Opublikowano

Jestem za (:

Czemu jeszcze nikt się za to nie wziął ? Przecież jest tyle głosów za.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...