Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] jak okradać skrzynie z zabezpieczeniem lwc


cheaters24

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam w filmiku ukazane jest jak okradniemy skrzynie dozowniki oraz piece
potrzeba nam tylko tory i wagonik ze zbiornikiem

(samo danie zbiornika jest nie możliwe bo lwc nie pozwala a na wagoniku mozna)


Zabraniam kopiowania

wojownik024_gameplay.png

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Moim zdaniem nie przydatne: FB - wszyscy mają na działkach skrzynie.

Survival - często nie ma żadnych zabezpieczeń albo tylko dla vipów.

Frakcje - Plugin Factions załatwia swoją sprawę.

Jak pisałem wyżej: nie ma za bardzo gdzie takiego buga używać. <_<

|----Jedyny serwis z darmowymi skinami!----|


|------------Darmowe-Skiny.PL---------------|


|----Skiny i przedmioty do CS:GO, TF2----|


|------------------------------------------------|


|DOTA2, WarFrame i innych gier ze Steama!|


|--------------Start: NIEDŁUGO!!!--------------|

Opublikowano

na niektórych serwach jak grałem freebuild to na mapce surowcowej często widywałem skrzynie . oczywiście nie zawsze można znaleźć skrzynie ale jak znajdziemy wiemy jak się dobrać :) i ciekawe miny będą mieli jak nic w skrzyni nie będą mieli

wojownik024_gameplay.png

Opublikowano

Ahaha dobre, ale mało przydatne, przeważnie takie skrzynki są na cubie, mimo wszystko leci Lubię to B)

Niektóre sygnatury są bezsensowne...

Opublikowano

Fajny pomysł :) Co do takiego sposobu z wykorzystaniem hopper'a, jest też inny pozwalający na szybsze i większe okradanie :)

Opublikowano

jaki? bo myślałem też by obok samotnej skrzyni dać swoją i chyba wtedy można zaglądać do drugiej. ale nie wiem czy działa sprawdzę dziś.

edit:nie da się jak w tym poście pisalem

wojownik024_gameplay.png

Opublikowano

przyda sie

50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600

 

Potrzebujesz pomocy przy Serwerze MineCrafta?Pisz PW 

 

Pomogłem ?Daj like !to Cię nie kosztuje a mnie motywuje :) 

 

 

Opublikowano

Na ostatnim servie survival na ktorym gralem bylo lwc przetestowalrm i dziala ;) 10diaxow na start

 

JEB*C MINESKY.PL !!! PJONA!

2rwqg40.jpg

Opublikowano

ja dziś okradłem skrzynie i było mnóstwo złota i żelaza oraz enchant kilof i miecz diax oraz dobry łuk :-) oby nie łatali tego buga :-)

wojownik024_gameplay.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...