Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Profil "Puchałke" na fb - Skupisko debili które trzeba zlikwidować.


grzesssiu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aha a co za różnica czy ich zlikwidujesz tu czy tam i tak nadal będą istnieć.

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Co kurwa walczących wtedy Polaków obchodzi ta piosenka? Żeby on kurwa robił raid na jakieś prawdziwe muzeum to już by było coś. Fani ssabatonu ból dupy bo komuś się zachciało dislajkować

Pewnie nic, ale nic też nie zaszkodzi by tępić debili żerujących na czyimś "bólu dupy".

 

TOPIC

70.000 ludzi popierających działania debila. Wiara w ludzkość utracona again...

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Ja pierdole. Inaczej tego się nie da ująć. Co was to obchodzi, że prosił o minusowanie tego czegoś co nie nazywa się muzyką? ^_- Pseudo patrioci którzy myślą, że nimi są, bo wywieszą flagę i posłuchają jakiejś piosenki. Podejrzewam że jakby było trzeba bronić kraju to połowa by spierdoliła, a druga połowa przeszła na stronę wroga.

Opublikowano

Zgłaszajcie dalej, czekam B)

 

Facebook nie usunie Puchałke, w ogóle im się to nie opłaca, bo to jedna z najczęściej wyświetlanych polskich stron na facebook'u.

ALE WALCZCIE DALEJ KLAWIATURO

~jebał

-------------------

coś się dzieje w tym kierunku , też znalazłem ten post , Ta strona jest dosć popularna

Trolling , hejty i wiele więcej !

Opublikowano

Tutaj chodzi o besztanie z błotem PRAWDZIWYCH Polaków którzy oddali życie za swój kraj!

Nie wiem czy wiesz ale nikt kto tam walczył nie jest żywy a jeśli żyje to nawet nie korzysta z komputera i internetu, poza tym nawet nie wie co się tu dzieje wiec co możne go zaboleć?

 

Z tego miejsca proszę was o pomoc w zgłaszaniu powyższego profilu

Nie jesteś lepszy sam kontynuujesz rajdy może szlachetne ale kogo to obchodzi? a jeśli ktoś mówi ze go to obchodzi to tylko po to żeby zaistnieć

 

wyplewmy chwasty i nie pozwólmy im się rozrastać!

Zacznij od ciebie

 

Tak, wiem że cała ta akcja puchałkę jest trollingiem

Skoro to trolling to co ci w tym przeszkadza?

 

 

  1. Powody:
  2. 1. Polrobacyna się nimi jara mimo iż grają pod publikę
  3. 2. Typowa komercja
  4. 3. Utwór jest chujowy, monotonny i powtarzalny

Nie zrobił tego bez argumentów

Opublikowano

Dajcie spokój, to tylko dawanie łapek w dół pod piosenką.

Jest fajna i ma dobrą treść, ale koleś na swoim profilu nie namawia do rzucania w ludzi kamieniami ani nic z tych rzeczy, więc nikomu się krzywda nie dzieje.

Smutne jest tylko to, że masa ślepo zapatrzonych w niego fanów robi to co on sobie zażyczy, jak jakieś tresowane małpki :P

58815786.jpg

Opublikowano

PRÓBOWAŁEM. NIE UDAŁO SIĘ.

 

 

MAM WSZYSTKIE DANE

Kamil Matwiejew

40-871 Katowice

ul. Tysiąclecia 86/95

 

ale to nie jest tego "jebała" tylko głównego admina, samego puchałke

trzeba zalatwic adres tego drugiego

 

ślijcie węgiel i dildo za pobraniem.

OBSERWUJĘ TEN TEMAT I POMOGE WAM JAK TYLKO BEDE MOGL

Ten admin był 100000 lat temu głownym adminem,teraz Puchałke ma w dupie.

Opublikowano

Fajny utwór

Mój PC 

Procesor: i7-6700k 4.0Ghz

RAM: GOOD RAM 16 GB DDR5 2400Mhz

Karta Graficzna: GTX 1060 6 Gb

Dysk: SSD

Opublikowano

Dajcie spokój. Butthurt to jedno a bycie podirytowanym to drugie. A autor podirytowany jest nie bez powodu. Słuchacze Sabatonu mają swoje wady, owszem ale puchałke najeżdżając na nich zaszkodził również OBIEKTYWNIE dobremu zespołowi. To już jest debilizm...

1374788544-U921656.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...