Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rząd USA - jakie skrywa tajemnice?


Casso.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakieś może i są, ale i tak się tego nikt nie dowie, nie szukajcie na tych stronach niewiarygodne itp..

Żebym jeszcze tego tam szukał.. Nigdy nie zaglądałem na tą stronę, bo tam są same kłamstwa.

Głównie szukam na youtube, reddicie na "głębszych" stronach google ;)

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

Napewno nie jesteśmy sami w kosmosie. Istnieje jakieś życie na innych planetach tylko tego nie odkryliśmy, dopiero marsa badają... Ponoć tam kiedyś woda była....

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Taa, moim zdaniem to wszystko jest wyssane z palca. Ktoś zapyta czemu? Bo od wieków ludzie modlą się do bogów i innych istot, bo nie dopuszczamy do siebie myśli że możemy być sami w kosmosie, jeżeli nawet jest życie, to jest ono tak daleko że może nie dojść do spotkania z nimi. Ucieczka z planety? Tak bo od wieków o tym marzymy kiedyś podbijaliśmy nieznane nam tereny teraz kosmos, co w tym dziwnego? Można również powiedzieć że uciekaliśmy szukać innych kontynentów bo władcy wiedzieli o końcu świata...

 

Tak, ale co z dowodami ... Tak jak potwory, wielka stopa itp. wszystko zostało obalone, a czemu? Bo każdy człowiek marzy o tym aby być sławnym i po to gadają takie rzeczy, a czemu portale to rozgłaszają? Bo mają kasę z tego że ktoś przeczyta coś niedorzecznego bo 70% narodu to czarna masa która uwierzy we wszystko co zobaczy, nie ważne że to może być przerobione, wyssane z palca czy co innego, widzę więc wierzę ...

 

Zauważ że prezydenci się zmieniają, na pewno by któryś utrzymał informacje dla siebie, już to widzę ...

 

Naukowcy, za to im płacą że coś wymyślą, dziś powiedzą były tam bakterie, jutro nie jednak nie było, a za pół roku znowu powiedzą że jednak były bo liczy się że coś powiedzą, a ludzie w to uwierzą....

Maruusek.png

Opublikowano

HAARP to groźna broń , wojsko w nic się nie angażuje co nie ma wpływu na broń ,

Jest wiele teorii spiskowych np że lot na księżyc to był fake

Trolling , hejty i wiele więcej !

Opublikowano

Nie znam chyba miejsca gdzie by to Polska dupska nie wcisnęła z ciekawości xD Może po prostu mają odkrytą jakąś energię która np. mogłaby jednym strzałem przebić całą kulę ziemską i chronią to żeby tacy ludzie z Rosji czy Azji tego nie wiedzieli? Chyba dobrze że tylko oni o tym wiedzą, USA to peacemaker i nie mieliby żadnych złych planów :f

Opublikowano

Nawet nie wiecie ile syfu zrobiło USA i ZSRR w poprzednim wieku w jonosferze itd. a teraz zwala się to na "nadmierną emisję spalin"...

 

Tak samo jest teraz, są rzeczy o których się nie dowiemy, a jak się dowiemy to będzie za późno.

 

 

Teoria konspiracyjna pt. Chemtrails, autentyczność potwierdzona z tym, że istnieje duże prawdopodobieństwo że rozpylają chemikalia które mają działać jak ozon.

 

Wg. mnie w końcu natkniemy się na ufoludki jedyna niewiadoma to kiedy... A co do tego cygara to dużo o tym czytałem i oglądałem wywiad z tym hakerem i trochę też zaznajomiłem się z jego życiorysem i trochę koloryzuje to co zrobił bo nie wierzę że konserwacja komputerów organizacji rządowych jak nasa czy pentagon są dokonywane za pomocą pulpitu zdalnego a same agencje zatrudniają idiotów którzy są gotowi uwierzyć w tę bajkę, bo przecież tak wykradł ten obraz (oprogramowaniem o podobnym działaniu co TeamViewer).

 

Edit a co do tej darmowej energii to ona nie jest całkiem darmowa, tylko koszty jej wytworzenia są bardzo bardzo niskie.

Edit2 o widzę że ktoś wyżej wrzucił ten wywiad z hakerem, polecam obejrzeć, sami zdecydujcie czy mówi prawdę czy nie.

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

Mnie zawsze zastanawiało co się kryje w takim Pentagonie, albo Area 51... Jakbyśmy mieli możliwość odczytania tego wszystkiego, tych wszystkich papierów itd. Ciekawe czego byśmy się dowiedzieli xD Skoro Area 51 jest tak strzeżone to musi tam być coś ważnego ;x

Opublikowano

Polecam poczytać o strefie 51, a potem wywodzić historie o ufo... Up. czemu strzeżone? A żeby nie wykradł danych na temat budowy samolotu takiego jak: F-117 Nightwak... Są tam pewnie konstruowane jakieś uzbrojenia i dlatego. A że była ona ukrywana to się nie dziwie, bo kto by nie chciał mieć najnowszych broni w swoim kraju?

Maruusek.png

Opublikowano

Fast for you, USA nigdy tego nie wyjawi światu. Jakby nie liczyć bardzo dużo jest teorii spiskowych np. o Strefie 51 itd ,ale zawsze jest w tym jakaś prawda

sygnauf.png



by Valky


Opublikowano

Fast for you, USA nigdy tego nie wyjawi światu. Jakby nie liczyć bardzo dużo jest teorii spiskowych np. o Strefie 51 itd ,ale zawsze jest w tym jakaś prawda

Albo wyjawi wtedy kiedy cały świat już będzie o tym wiedział :D

SfNLBCX.png


By Cristiano.


Opublikowano

Nigdy się tego nie dowiemy. Tak samo jak nasz rząd skrywa tajemnice Smoleńska. To samo dotyczy incydentu w Roswell czy Trójkąta Bermudzkiego.

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...