Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Nowe avatary Freljord - odblokuj avatar!


EXPIKxMETIN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rozpoczyna się bitwa o Freljord!

Witamy na mroźnej północy - wietrznym, targanym wojną regionie, w którym mieszkają najbardziej wytrwałe ludy Runeterry. To tu trzy wielkie plemiona walczą o kontrolę nad swą lodową ojczyzną. Avarosanie, prowadzeni przez Ashe, chcą pokojowo zjednoczyć Freljord. Zimowe Szpony, najbardziej wojownicze i odważne z plemion, podążają za Sejuani na jej kampanii podboju. Natomiast członkowie Mroźnej Straży, żyjący w izolacji i tajemniczy, czekają w starożytnych ruinach pod wodzą Lissandry, Lodowej Wiedźmy. Przygotowują się do wojny, a coś starożytnego i mrocznego budzi się pod ziemią, grożąc całej krainie spaczeniem.
Frejlord_crest.png

 

 

Wybierz swoje plemię!
Możesz dołączyć do bitwy o Freljord, deklarując się jako zwolennik Ashe, Sejuani lub Lissandry. Na początku wydarzenia można będzie wybrać spośród trzech ikon przywoływacza:
Icon_Frejlord_Ashe.jpgIcon_Frejlord_Sejuani.jpgIcon_Frejlord_Lissandra.jpg
Wybierz, które plemię chcesz wspierać, wybierając jego chorągiew jako twoją ikonkę przywoływacza. Wygraj 10 meczy nie zmieniając ikonki, a na stałe ją odblokujesz. Jeśli wygrasz grę używając innej chorągwi, musisz zaczynać od początku, więc uważaj!
FAQ dot. nowych avatarów i odblokowywania ich.
Który avatar odpowiada za jaką postać?
  • Icon_Frejlord_Ashe.jpgAshe z Avarosan, wspierana przez Anivię, Nunu, Tryndamera i jego barbarzyńców
  • Icon_Frejlord_Sejuani.jpgSejuani z Zimowego Szponu, wspierana przez Olafa, Volibeara i jego klan niedźwiedzi.
  • Icon_Frejlord_Lissandra.jpgLissandra z Mroźnej Straży, wspierana przez Trundla i jego lodowych troli.
źródło: eune.leagueoflegends.com/pl

TGLNeedQQ_eune_103_4_nozg.png

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nic tutaj nie pisze o odblokowywaniu postaci ...

Przepraszam miało być "odblokuj avatar".

Jeżeli można proszę moda o zedytowanie tytułu.

TGLNeedQQ_eune_103_4_nozg.png

Opublikowano

Mroźne trolle FTW! Ogólnie fajny pomysł, mam nadzieję, że Riot nie oleje tego eventu ciepłym moczem (jak ma to w zwyczaju), a będzie robił jakies random eventy do tego :p

2d82fcx.jpg
Opublikowano

Trzeba wygrać 10 meczy na tej nowej mapie, czy można na normalnych ?

 

 

Jakie gry liczą się w kwestii odblokowywania ikonek?
Wszystkie mecze z dobieraniem ludzkich przeciwników. Wliczane są w to zwykłe i rankingowe gry na Summoner's Rift, Crystal Scar, Twisted Treeline i Howling Abyss.

TGLNeedQQ_eune_103_4_nozg.png

Opublikowano

Wybierz, które plemię chcesz wspierać,
wybierając jego chorągiew jako twoją ikonkę przywoływacza. Wygraj 10
meczy nie zmieniając ikonki, a na stałe ją odblokujesz. Jeśli wygrasz
grę używając innej chorągwi, musisz zaczynać od początku, więc uważaj!

 

Czyli muszę wygrać 10 meczy ashe żeby dostać avatara na zawsze czy obojętnie jaką postacią???

  • Procesor: Intel Core i5-3570K /3.4GHz, 6MB, LGA 1155, BOX

  • Karta Graficzna: Sapphire Radeon HD7850 2GB DDR5 /256bit/ DVI/HDMI/mDP

Płyta Główna : MSI Z77A-G4 5 /intel Z77, LGA 1155

RAM: A-Data 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Gaming

Zasilacz: bequiet! PurePower L8 530W

Opublikowano

Trzeba jak się chce dany avatar zagrać danymi postaciami z danego plemienia? NP. od ashy to ashą, trynda, anivią itp. Może być np. 3 wygrane drafty, 5 rankedów i 2 aramy?

E6c9g1v.gif



Opublikowano

Czy wy naprawdę jesteście tacy tempi? Jak pisze wygraj 10 meczy pod jedną flagą TO NIE JEDNĄ POSTACIĄ ODPOWIEDZIALNĄ ZA DANE PLEMIĘ TYLKO Z TYM AVATAREM - 10 MECZY NIE ZMIENIAJĄC IKONY PROFILOWEJ OBOJĘTNIE JAKĄ POSTACIĄ FOR FUCK SAKE!!

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

Ashe z Avarosan, wspierana przez Anivię, Nunu, Tryndamera i jego barbarzyńców

 

 

To znaczy ze moge ashe zagrac czy tylko Anivia , Nunu i Tryndem?

x

Opublikowano

Czy wy naprawdę jesteście tacy tempi? Jak pisze wygraj 10 meczy pod jedną flagą TO NIE JEDNĄ POSTACIĄ ODPOWIEDZIALNĄ ZA DANE PLEMIĘ TYLKO Z TYM AVATAREM - 10 MECZY NIE ZMIENIAJĄC IKONY PROFILOWEJ OBOJĘTNIE JAKĄ POSTACIĄ FOR FUCK SAKE!!

 

Nikt nie pyta czy jesteś tępy :)

 

Poza tym po to jest forum żeby się zapytać jak coś sie nie wie ;d

 

 

 

Ashe z Avarosan, wspierana przez Anivię, Nunu, Tryndamera i jego barbarzyńców

 

 

To znaczy ze moge ashe zagrac czy tylko Anivia , Nunu i Tryndem?

 

każdą postacią możesz byle wygrać

  • Procesor: Intel Core i5-3570K /3.4GHz, 6MB, LGA 1155, BOX

  • Karta Graficzna: Sapphire Radeon HD7850 2GB DDR5 /256bit/ DVI/HDMI/mDP

Płyta Główna : MSI Z77A-G4 5 /intel Z77, LGA 1155

RAM: A-Data 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Gaming

Zasilacz: bequiet! PurePower L8 530W

Opublikowano

Do 14 maja jak się nie myle.
Najładniejszy avatar to ten od Ashe, reszta jakaś taka dziwna.

Opublikowano

Po to jest forum ogarze żeby się pytać.

 

 

Nikt nie pyta czy jesteś tępy :)

 

Poza tym po to jest forum żeby się zapytać jak coś sie nie wie ;d

 

Ja rozumiem każdy ma prawo do niewiedzy ale po co zmuszacie do spamu pytając o informację zawartą w pierwszym poście

 

 

Wygraj 10 meczy nie zmieniając ikonki, a na stałe ją odblokujesz.

 

Tak boli mózg przeczytanie jednego zdania prostego?

 

* No trafne spostrzeżenie geniuszu!

 

I żeby nie było spamu, UP "do 14.05" pozdrawiam, link do FAQ

 

edit nie odświeżałem.

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

Można odblokować tylko 1 avatar, więc jak już 1 odblokujesz to 2 i 3 już nie możesz.

Opublikowano

@UP
Jest to nowo wprowadzony ARAM, który wszedł w dzisiejszym patchu, aby go włączyć musisz naciśnąć tak :

Play -> Normal -> ARAM -> Howling Abyss -> Random Pick (coś takiego nie pamiętam) no i zatwierdzasz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...