Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] WarZ i DayZ. Czy warto? Która lepsza? Jakie różnice?


Vaxus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po pierwsze, jesli cytujesz, to cytuj cytat w calości, bo Vaxusa odp. sa odpowiedzia na Twoje.

Po drugie, pierwszy raz widze i slysze, ze ilosc postow swiadczy o "inteligencji" Bo w takim razie Twoje 250 jest gown... warte przy moich, stosujac Twoja metode.

Po trzecie a za chwile piszesz

Jakies rozdwojenie jaźni ?

 

Vaxus, prosze nie odpowiadaj na jego posty, to zwykly hejter, nic wiecej.

Zadnych argumentow, nawet nie wie dobrze co pisze i o czym :)

A moze jednak zrobi zestawienie ? Nie, nie da rady, bo tylko, jak to bylo ? Juz wiem , "bol dupy"

 

powiedzmy że udam że to przeczytałem i nie bd nic pisać bo to nie ma sensu , jedynie polecam sie zapisać na kurcz czytania ze zrozumieniem :)

i na tym kończe dalsze rozmowy z tobą ;)

  • Procesor: Intel Core i5-3570K /3.4GHz, 6MB, LGA 1155, BOX

  • Karta Graficzna: Sapphire Radeon HD7850 2GB DDR5 /256bit/ DVI/HDMI/mDP

Płyta Główna : MSI Z77A-G4 5 /intel Z77, LGA 1155

RAM: A-Data 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Gaming

Zasilacz: bequiet! PurePower L8 530W

Opublikowano

Ewidentny brak argumentow :)

Tak koncza hejterzy ;)

Pozdrawiam

 

P.S.

A ten tekst dodam sobie do sygnatury

WarZ jest troche

słabsze i

mniej rozwinięte od dayz

TEKST MIESIĄCA - obecnie na forum jako"Mauurycy":

 

...WarZ jest troche słabsze i mniej rozwinięte od dayz

Opublikowano

Ewidentny brak argumentow :)

Tak koncza hejterzy ;)

Pozdrawiam

 

P.S.

A ten tekst dodam sobie do sygnatury

 

ALE jesteś super :)

mamusia musi być z cb taka dumna

  • Procesor: Intel Core i5-3570K /3.4GHz, 6MB, LGA 1155, BOX

  • Karta Graficzna: Sapphire Radeon HD7850 2GB DDR5 /256bit/ DVI/HDMI/mDP

Płyta Główna : MSI Z77A-G4 5 /intel Z77, LGA 1155

RAM: A-Data 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Gaming

Zasilacz: bequiet! PurePower L8 530W

Opublikowano

o,O ?

 

1.Jak długo czasu spędziłeś żeby wymyślać te daremne odpowiedzi ?

2.sam sobie przeczysz

3.robisz BÓL dupy

4.z postami napisałem to że jak byś miał z 1000postów i byś był bardziej ogarnięty to jeszcze można ale nie 200 , ja mam 250 i się tym nie szczycę i nie robie czegoś takiego

5.poczytaj sobie troche informacji na temat dayz i WarZ w necie to bd wiedzieć dlaczego WarZ jest troche słabsze i mniej rozwinięte od dayz

 

1. Nie rozumiem cie co ty myślisz że od razu ktoś ci odpisze na twoje (jak ty to piszesz) daremne odpowiedzi ?

2. Ciekawe w czym on sobie przeczy ? To ty hejcie sobie przeczysz @martina1972 wyjaśnił ci co napisałeś ;) ty serio masz rozdwojenie jaźni .

3. Ciekawe z czym ? Nie wnikam co cie boli i przez kogo twoja sprawa .

4. Co mają do tego posty jak się ktoś wypowiada na forum ??? W takiej sprawie Mi i Koledze @2up nie dogadasz bo mamy więcej postów .

5. używaj polskich znaków , po coś są :P A ten punkt to już wyjaśnił Kolega @2up

 

P.S. Nie mówię że WarZ jest gorsze od DayZ lub na odwrót tylko nie wiem czemu Ty tak hejtujesz wszystkich i wszystko .

 

komentarz

 

ALE jesteś super :)

mamusia musi być z cb taka dumna

 

świadczy jaki bystry jesteś 8S

Opublikowano

Spokojnie, każdy kto chce coś powiedzieć to niech trzyma to dla siebie.

Każdy inaczej myśli i spogląda na świat :)

W temacie zaczyna już się robić spam.


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Vaxus, rozumiem że DayZ jest modem i wiem że to napisałeś, ale czy ma sens porównywanie tych gier jako mod i wersja (prawdopodobnie) beta?

Odpisałeś mi tak, jak gdybym wytknął Ci największe Twoje błędy, a Ty pomyślałeś że jestem hejtem i gorzko mi odpowiedziałeś.

 

DayZ jest lepsze, jeśli chodzi o przetrwanie. WarZ to lepsza grafika, lepszy interfejs ale i także można uznać, że lepiej się tam gra z drużyną. DayZ uważam, że jest rzadziej odwiedzana przez duże ekipy - to nie to co w WarZ, gdzie zbieramy pięć osób i idziemy wszyscy razem do Camp Splinter.

Nie będę się więcej wypowiadać, bo wyraziłem swoje zdanie - mówimy tutaj o grze i modzie, panowie..

Mod, jeśli się w ogóle kiedykolwiek przekształci w grę (czekamy na Standalone i czekamy..) to będzie zapewne lepsze. Ale teraz, WarZ górą.

 

PS: Dopiero teraz zauważyłem jeszcze jedną Twoją uwagę, Vaxus.

Jeśli nie rozumiesz moich postów, to czytaj je tyle razy, aż w końcu przeczytasz.

W WarZ tylko na lotnisku spada mi czasem do 15 fps'ów, a 5-10 miałem ciągle w DayZ.

To dziwne, nieprawdaż? WarZ na niskich detalach + niektóre średnie (max roździelczość), a DayZ wszystko na najniższym (nawet roździelczość).

 

EDIT: Wiem, że ktoś kto woli grę bardziej survivalową jak DayZ, ale lepiej żeby taką ocenę zrobił ktoś - kto lubi tak samo obie gry.

Inaczej to nie będzie miało sensu. Skończmy spamować, każdy ma swój sposób myślenia i każdy ocenia inaczej. Dzięki za dyskusję :D

 

@DOWN: Tak. Przejdź obok setek zombie, dostań się do domu nie wykrwawiając się na śmierć, lub nie mdlejąc. Mniej więcej tak to wygląda, nie grałem długo w DayZ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Vaxus, rozumiem że DayZ jest modem i wiem że to napisałeś, ale czy ma sens porównywanie tych gier jako mod i wersja (prawdopodobnie) beta?

Odpisałeś mi tak, jak gdybym wytknął Ci największe Twoje błędy, a Ty już wkurwiony na maxa chcialeś mnie zripostować, tak się poczułem - po prostu wypowiadam się na dany temat.

 

DayZ jest lepsze, jeśli chodzi o przetrwanie. WarZ to lepsza grafika, lepszy interfejs ale i także można uznać, że lepiej się tam gra z drużyną. DayZ uważam, że jest rzadziej odwiedzana przez duże ekipy - to nie to co w WarZ, gdzie zbieramy pięć osób i idziemy wszyscy razem do Camp Splinter.

Nie będę się więcej wypowiadać, bo wyraziłem swoje zdanie - mówimy tutaj o grze i modzie, panowie..

Mod, jeśli się w ogóle kiedykolwiek przekształci w grę (czekamy na Standalone i czekamy..) to będzie zapewne lepsze. Ale teraz, WarZ górą.

 

PS: Dopiero teraz zauważyłem jeszcze jedną Twoją uwagę, Vaxus.

Jeśli nie rozumiesz moich postów, to czytaj je tyle razy, aż w końcu przeczytasz.

W WarZ tylko na lotnisku spada mi czasem do 15 fps'ów, a 5-10 miałem ciągle w DayZ.

To dziwne, nieprawdaż? WarZ na niskich detalach + niektóre średnie (max roździelczość), a DayZ wszystko na najniższym (nawet roździelczość).

 

EDIT: Wiem, że ktoś kto woli grę bardziej survivalową jak DayZ, ale lepiej żeby taką ocenę zrobił ktoś - kto lubi tak samo obie gry.

Inaczej to nie będzie miało sensu. Skończmy spamować, każdy ma swój sposób myślenia i każdy ocenia inaczej. Dzięki za dyskusję :D

 

Śmiechłem, DayZ lepsze jeśli chodzi o przetrwanie ?

Powodzenia, złam nogę z metra wysokości przez bug, mów że DayZ jest lepsze jako przetrwanie.

Nigdy nie cheatowałem w The War Z i nie zamierzam.

Ty też nie cheatuj - nie psuj gry innym!

 

War Z > Day Z

Opublikowano

Vaxus, rozumiem że DayZ jest modem i wiem że to napisałeś, ale czy ma sens porównywanie tych gier jako mod i wersja (prawdopodobnie) beta?

Odpisałeś mi tak, jak gdybym wytknął Ci największe Twoje błędy, a Ty pomyślałeś że jestem hejtem i gorzko mi odpowiedziałeś.

 

DayZ jest lepsze, jeśli chodzi o przetrwanie. WarZ to lepsza grafika, lepszy interfejs ale i także można uznać, że lepiej się tam gra z drużyną. DayZ uważam, że jest rzadziej odwiedzana przez duże ekipy - to nie to co w WarZ, gdzie zbieramy pięć osób i idziemy wszyscy razem do Camp Splinter.

Nie będę się więcej wypowiadać, bo wyraziłem swoje zdanie - mówimy tutaj o grze i modzie, panowie..

Mod, jeśli się w ogóle kiedykolwiek przekształci w grę (czekamy na Standalone i czekamy..) to będzie zapewne lepsze. Ale teraz, WarZ górą.

 

PS: Dopiero teraz zauważyłem jeszcze jedną Twoją uwagę, Vaxus.

Jeśli nie rozumiesz moich postów, to czytaj je tyle razy, aż w końcu przeczytasz.

W WarZ tylko na lotnisku spada mi czasem do 15 fps'ów, a 5-10 miałem ciągle w DayZ.

To dziwne, nieprawdaż? WarZ na niskich detalach + niektóre średnie (max roździelczość), a DayZ wszystko na najniższym (nawet roździelczość).

 

EDIT: Wiem, że ktoś kto woli grę bardziej survivalową jak DayZ, ale lepiej żeby taką ocenę zrobił ktoś - kto lubi tak samo obie gry.

Inaczej to nie będzie miało sensu. Skończmy spamować, każdy ma swój sposób myślenia i każdy ocenia inaczej. Dzięki za dyskusję :D

No nareszcie jakas konstruktywan polemika. Moze rzeczywiscie zle odnioslem sie do Twoich wypowiedzi ale "naladowany ujemnie" przez innego forumowicza ... no dobra. Teraz rozumiem Twoja wypowiedz odnosnie FPS(co nie zmienia faktu,ze jest on napisany hmm... enigmatycznie), ale u mnie na kompie tak to wyglada :) a u Ciebie tak, a u jeszcze innego zupelnie inaczej dlatego dalem po 1 pkt. :)

Wracajac do sensu porownania. Przypominam ze to jest TYLKO zestawienie na zasadzie: jest, nie ma, jepiej, gorzej, zwykle "suche" liczby. Nigdzie nie napisalem, ze cos jest lepsze! I z tym kazdy musi sie zgodzic. Tu nie ma czarow.

Pytanie o sens porownywania mod z gra? Wg. mnie jest, bo:

- powstaje niepotrzebnie duzo tematow wlasnie odnosnie "co lepsze, ktora gra...czy warto kupic..."

- co by nie mowic (obecnie) tylko te dwa produkty mozna ze soba porownywac

 

Pozdr.

 

P.S.

Panowie i Panie, wraznie napisalem na poczatku zestawienia, ze jesli NIE WIDZICIE SENSU TEGO POROWNANIA, TO NIE CZYTAJCIE ;)

test

 

 

Opublikowano

@NeraVO o ile ktoś lubi DayZ i WarZ tak samo to uda się zrobić idealne porównanie

 

ale zawsze ktoś będzie lubił daną gre bardziej bo...

 

a moim zdaniem to i tak ten temat jest bardzo dobry ponieważ pozwala spojrzeć na te gry oczami gracza który w nie grał i mniej więcej oszacować która gra przypadła by mu bardziej do gusty ;)

Opublikowano

... pozwala spojrzeć na te gry oczami gracza który w nie grał i mniej więcej oszacować która gra przypadła by mu bardziej do gusty ;)

Sedno sprawy. Nic dodać , nic ująć. Amen.

test

 

 

Opublikowano

Możecie podawać swoje opinie dotyczące DayZ i WarZ omawiać je i pisać na temat. Ale proszę nie odpowiadajcie na czyjeś sugestie bo się niepotrzebny spam robi.

Każdy ma inny "mózg" i inaczej patrzy na każdą gre. Więc to nie ma sensu ;0

A temat napewno się przyda.

Ale pamiętajcie że to jego różnice i on opisywał, każdemu może inaczej przypasować


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Dokładnie jak @up napisał każdy ma swoje zdanie żeby było do tematu to "Bardzo podoa mi się ten temat"

 

To nie spam ja już tutaj się wypowiedziałęm więc już nic nie mam do napisania ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Holla Holla nie powinno się przynajmniej obecnie oceniać dayz i warz w sposob warz to gówno.... trzeba pamiętać że WarZ (gra) i DayZ (mod) są w wersji alpha-dayz i chyba beta warz do takiego oceniania powinno się poczekać jak wszystko będzie gotowe czyli jak będzie DayZ Standalone i WarZ

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Wszystko pięknie i fajnie, ale wdg. mnie tylko to podnosi na duchu dzieci które piszą " Warz ssie podrobiło DayZ "

Pomagasz normalnym osobom i dzieci które dzięki temu jeszcze bardziej hejtują WarZ

Co do cheaterów, hacki będą, były i są, dlatego iż warZ to dobra gra, ja polecam warZ, ale wole się nie wypowiadać bo zaraz poleci 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000ton hejtu że warz ssie.

Like za chęci.

 

@up śmieszny jesteś pod filmikiem kolesia który pokazał jak lootwać tunel napisałeś, cyt. "dayz było kurwo wcześniej i chuj ja dalej będę nazywać warshit podróbką dayz"

 

Skoro warZ to pełna gra, a dayz to mod ? Można uznać że warż uzyskało pierwszeństwo będąc "FULL" grą.

Opublikowano

Wg. mnie to, że w WarZ nie ma tak wielu opcji przy tworzeniu serwera, jest plusem bo inaczej ludzie by sb robili serwery pod expa, lub wyłączali zombiaczki i tylko dropa zgarniali... to byłoby bez sensu powinieneś to poprawić, lub wgl. usunąć bo jest to sporny pkt ;o

1390144171-U592769.png


Opublikowano

@up. Niestety nie masz racji, to o czym piszesz juz ma miejse. 3/4 ludzi kupuje serwery dla itemkow i expa (chc w przypadku tego drugiego mozna miec watpliwosci). Kazdy majacy serwer (a przypominam, ze sa prywatne) chcialby miec choc jedno "glupie" narzedzie jak banowanie danego gracza. W tej chwili serwery sa, a narzedzi brak.

 

@2up.

Pomagasz normalnym osobom i dzieci które dzięki temu jeszcze

bardziej hejtują WarZ...

Pomagam? Mam nadzieje :). Co do "hejtu", to niestety w 90% maja racje :( Choc jest to moje prywatne zdanie :)

test

 

 

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Odświeżyłeś temat i to jeszcze z miernym skutkiem. Przeczytaj sobie najpierw co to jest mod do gry, a następnie co to jest samodzielna gra.

 

Dayz jest modem, bo do uruchomienia wymagany jest dodatek. Bez niego nie wejdziesz do gry. Warz posiada osobny launcher i nie wymaga od Nas innego produktu.

"Waring" jak to ładnie napisałeś to nic innego jak gra War Inc. Battle MPCforum. To gra free to play i tak samo jak warz ma osobny launcher. Gry mają podobny silnik i takich samych wydawców (Arktos Entertainment Group), więc coś Ci się musiało pomylić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...