Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Trolowanie kolegów na czacie famowym.


MrPoland

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zauważyłem ze w pewnym poście zgarnąłem trochę "lajkuf" wiec postanowiłem napisać poprawny Tutorial jak dokładnie coś takiego zrobić.

Co potrzebujemy?:

  • Rodzinę
  • Notatnik
  • Pomysł na trolowanie :D

Wiec jak już mamy wszystkie powyższe rzeczy możemy zacząć zabawę :D

 

Logujemy się do Gry i wchodzimy np do Minilandu lub do jakiegoś miejsca gdzie nie ma żadnego członka z naszej Rodziny.

 

Kiedy już mamy takowe miejsce rozpoczynamy proces Trolingu :D

 

Odpalamy Notatnik

 

  1. Przyciskamy klawisz "Tab"
  2. Wciskamy klawisz "Enter"
  3. Wpisujemy; " [nick_gracza]:(Tutaj coś co rozbawi innych graczy, może być to nawet zwykle Hej)

 

Powinno to wyglądać tak;517d67222a3ff.png

 

Jeżeli chcecie skopiować proszę ;) (skopiujcie razem z przerwa pomiędzy tekstem) ;


[Knajcik]:Trolololol

 

 

Kopiujemy to co wytworzyliśmy w notepadzie CTRL + C

 

I wklejamy do czatu w Grze CTRL + V

 

Teraz efekt naszej "pracy"

 

 

Jak będzie wyglądał dymek nad nami?

517d6a07e654d.png

 

Jak będzie wyglądał czat?

517d69c877292.png

 

Jak można trollowac?

517d6a8c6b1a2.png

 

Na koniec jeszcze troszkę wskazówek:

 

Kiedy wpisujemy coś dłuższego w notepadzie np : 517d6b310b6f7.png

 

 

Jest to bezsensu ponieważ zabiera to stanowczo za dużo czasu! Wiec po prostu napiszcie tylko to i skopiujcie ;

517d6c33551c5.png

 

Pamiętajcie ze muszą być tam 2 kropeczki ponieważ jak wklejacie do gry to usuwa 2 literki ;)

 

Oszczędzi to wam sporo czasu ponieważ w grze możecie naciskać tylko CTRL + V i dany tekst. Przyklad;

517d6ca0971c2.png

 

Po wklejeniu;


[Knajcik]:..

 

 

Wpisujemy dowolny tekst i cieszymy się udanym kawałem :D

Podwójne pisanie żeby było bardziej realistyczne ;

 

 

517e8a331c507.png


 

 

Czyli wklejacie z notepada i po pierwszym dwukropku wpisujecie wiadomość :D

 

 

Efekt ;

 

517e8a80818e6.png

 

P.S nie musi ta osoba byc "Knajcik" użyłem tego nicku ponieważ jest to nawet dobrze znana postać w grze. Pamiętajcie ze ta osoba może być wasz kolega tak samo jak każda inna osoba sami wymyślcie; )

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Niekoniecznie potrzebujemy fam ;)

Wystarczy pójść za Mini Land jak nikogo nie ma albo w miejsce w NosVille(załóżmy, bo tam wielu graczy jest zazwyczaj) i robimy to samo xD Taki sam efekt.

 

Poprawiłbym tylko to, ale ogółem sposób jest niezły i sam kiedyś go wykorzystywałem do innej gry :P

QtiV6xY.gif

Opublikowano

No za Mini Land niby można ale nie da to tego samego efektu :P ponieważ czat ogólny nie sięga na cala mapkę tylko na pewien rejon wokół ktorego się znajdujesz, kiedy ktoś cie zauważy cały efekt w dupę ;d

Dlatego lepiej pisać na famowym :D

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Ostatnio zauważyłem, że zmienili to.

 

Byłem przy MiniLandzie i widziałem to, co kolega pisał przy Mimi Mentor.


Nie wiem czy to przez listę znajomych, ale widziałem i to się liczy. Więc nie byłbym co do tego taki pewny ;)


A zauważyć to nie zauważy, jeżeli dobrze staniesz :P

QtiV6xY.gif

Opublikowano

A da sie zrobic tak zeby nad trollingiem nie wyskoczylo np [Kisiel]: i za tym nic ? ;>

 

Poza tym fajny pomysl. Na pewno sprobuje ! ;d

95bx.png



Cherry, she is Scout. She see you, be careful..


Opublikowano

U mnie nie działa.

Dziwne. Może ktoś jeszcze raz sprawdzić ?

 

@edit

ok działa. Tylko przed naciśnięciem entera musiałem dodać jakiś znak.

Opublikowano

@up

 

Nie, ponieważ to Ty wysyłasz wiadomość.

Chodzilo mi bardziej o to czy da sie zrobic cos takiego :

 

[Kisiel]: Nuda

[budyń]: Ale ze mnie noob.

 

Tzn czy da sie napisac cos za tym [Kisiel] zeby nie bylo takiego wolnego miejsca a efekt byl taki sam ;<

95bx.png



Cherry, she is Scout. She see you, be careful..


Opublikowano

Tak da sie tak w takim razie musisz zrobic tak ;

 

517e8a331c507.png

 

 

Czyli wklejacie z notepada i po pierwszym dwukropku wpisujecie wiadomosc :D

 

Efekt ;

 

517e8a80818e6.png

1377531174-U173186.png

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Da sie trollowac tez ludzi na szepcie, wybierasz ofiare, np. jakiegos TGDSHRYSH i idziesz do ml, wybierasz szeptanie do niego, i robisz tak samo, tylko ze po tych spacjach dajesz (Szept)[Ktoskogowybierzecie]: ...

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Nie radzę uzywac,za to mozna wyłapać bana ;) Pozdrawiam,a dla niedowiarków,za podszywanie się jest ban permanentny :)

Pomogłem?

Zostaw Like, to nic nie kosztuje a mi pomoże :) 

 

Dzięki <3

Opublikowano

Nie radzę uzywac,za to mozna wyłapać bana ;) Pozdrawiam,a dla niedowiarków,za podszywanie się jest ban permanentny :)

Może się mylę, ale ban jest tylko za podszywanie się pod GM'a.

QtiV6xY.gif

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...