Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Zrobić Sygne W Gimp'ie :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema :)

Oto poradnik jak zrobić sygne w GIMP'ie

 

 

TuT Mod :P

 

 

1.Tło

wchodzimy w plik

>nowy> i wybieramy atrybuty sygny 400 na 150.

Następnie wybieramy kolorki sygny i wypełniamy go kubełkiem

Następnie wybieramy ciemniejszy odcien potem wybieramy styl

pędzla i malujemy nim na sygnaturze

2.Warstwa

Teraz klikamy warstwa.nowa warstwa i atrybuty warstwy 400 na 150

teraz otwieramy nas render i wybierajac narzedzia.opcje przekształcania. skalowanie sklaujemy nasz obrazek do poządanych wymiarów

i metoda kopjuj wklej wypełniamy całą sygne naszymi renderkami

żeby przesunąc obraz trzeba zaznaczyc taki kzyżyk w głównym panelu Gimpa(wyglada jak kompas 4 ramienny)

teraz wchodzimy w filtry>rozmycie.rozmycie guessa i wybieramy 25 na 25

Teraz wchodzimy w głównym oknie Gimpa plik>okna dialogowa> Warstwy

powinno wyświetlic nam się okienko z dwoma warstwami teraz przesuwamy znacznik "przezroczystość"

dopuki te nasze renderki nie zleją się z tłem.

5.Render

Teraz robimy juz dodanie postaci która bedzie widac robimy nowa warstwe

i wklejamy na nia nasz render równiez metoda kopjuj wklej

6.Napis

Wchodzimy kolejno Filtry>tekst>Free type

w okienku gdzie mamy tekst klawiszem backspace usuwamy wszystko wklejamy nick jaki chcemy miac na sygnie a w podokienku po lewej stronie u góry wybieramy czcionke potem na dole wybieramy wielkosć czcionki a przechodząć w zakładke transformation mozemy wybrac efekty napisu jakie nas interesuja(np jaki ma byc stopien pochyłu rozciagliwość itp) kilkamu ok i przesywamu nasz napis gdzie chcemy

potem klikamy plik zapisz jako wybieramy miejsce gdzie ma byc zapisany plik itp

Uwaga musimy wybrac rozszeżenie pliku klikamy + obok takowej informacji

i wybieramy rozszerzenie wybieramy BMP

 

 

 

a i liczę na 5* :)

post-103988-1279197452,31.png

 

2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do podpisu .

Jbc. to ja to wymyśliłem ;> Pobijecie mnie ? Mou strzela warnami ...

 

 

 

Jeżeli nie jesteś POKEMONEM ,daj "-" ,a jeżeli jesteś ... To też daj "-"

 

dajminusa.png

Opublikowano
a i liczę na 5* :)

Mogłeś chociaż dać źródło -_-

Dałbym Ci wtedy te 2* i by był spokój.

 

 

N/C

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Dales dupy :D

Nastepnym razem zrob to w FanArt,dodaj obrazki,zmniejsz czionke, dodaj CODE i NAPISZ ZRODLO !

 

P.S:

Idzie Raport

jA Nop

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mogles chociaz jakies screeny dac bo jak na to patrze to nie wiem o co chodzi

 

 

górnik -,-

 

Lepiej looknij na datę tematu. A topic powinien być przeniesiony^^

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...