Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Brudny Jeleń

[Inne]Czołgi do kupienia

26 postów w tym temacie

Witam pewnie dużo z was o tym już wie ale do gry mają zostać wprowadzone czołgi. Sam nie wiem jak będą działały ale macie tutaj ich drzewko. Jak myślicie będzie możnaa nimi sterować czy coś ? Zapraszam do dyskusji257224i.jpg

1 osoba lubi to

Pewnie będzie można grać czołgami jak wszystkie samoloty się rozwalą :D A poruszać to na pewno będzie się dało, było by bezsensu gdyby czołg się zrespił na końcu mapy, a czołg przeciwnika na następnym końcu.. Nie mogę się doczekać :D

Wcale nie drogie. Ceny normalne takie jak samolotów. Rozśmieszyło mnie twoje pytanie hehe czy będzie można nimi grać. Ano 1500 postów na koncie,ale poczytać to nie łaska. Tyle razy pisałem,że ta gra będzie opierała się na samolotach,pojazdach naziemnych i okrętach. Druga sprawa to nie CZOŁGI, a ogółem pojazdy naziemne. Mamy tu czołgi lekkie,średnie,ciężki,działa samobieżne,pojazdy przeciwlotnicze,niszczyciele czołgów,działa szturmowe. Kolejna rzecz,która jest warta uwagi to to,że tymi pojazdami tak jak samolotami będziemy mogli jeździć z kamerki od wewnątrz co doda temu klimatu. Będzie wiele szczegółów,które odróżnią tą grę od World of Tanks i sprawią,że War Thunder zmiecie WG z rynku. Niewiadoma na razie jest taka,czy po wprowadzeniu pojazdów naziemnych będziemy od razu grali na jednych bitwach z samolotami,czy na początku będą to osobne bitwy Naziemne vs. Naziemne, Lotnictwo vs. Lotnictwo.

Nie wiem czemu pokazujesz screen jednego drzewka, tu są wszystkie:
http://i45.tinypic.com/2hi8i0z.jpg - Wielka Brytania (Francja)
http://i49.tinypic.com/kd4i9s.jpg - ZSRR
http://i50.tinypic.com/257224i.jpg - III Rzesza (Węgry,Włochy)
http://i1124.photobucket.com/albums/l563/Slipstream-Aerospace/0CE186B4-E52F-4D5D-9A91-FA6EDE7C81F4-2628-000001848666571E.jpg - USA

Oficjalna premiera gry wstępnie ustalona jest na okolice czerwca i jak gdybali twórcy, wtedy chcieliby wprowadzić jednostki naziemne. Ważne jest to,że Gaijin skupia się tylko i wyłącznie na realiach II Wojny Światowej, a co za tym idzie nie będziemy tu jeździli pojazdami produkowanymi po roku 1945.

@EDIT

@DOWN - TheAnayer

Używaj normalnej czcionki,bo od tej bolą oczy. I nie twoim zdanie,bo to nie jest przypuszczenie tylko fakt potwierdzony przez twórców gry, o którym wie każdy przynajmniej w połowie używający mózgu człowiek

Edytowano przez fatumboba
3 osoby lubią to

Moim zdaniem będzie można grać np. samolotami z czołgami, dlaczego ?

-  Pojadzy, czołgi, statki występują już jako boty w grze.

- Skoro mają być działa przeciwlotnicze to mamy ich używać przeciw czołgom ?

Wie ktoś kiedy to wejdzie :>? Tak wgl. to fajnie, że w najbliższym czasie dodadzą kokpit do bombowców. :D

Pomysł sam w sobie dobry aby dać to w jedną "kupe", taka wojna totalna ale... Czołgi służą do niszczenia jednostek naziemnych a nie powietrznych, przez co będą wycinane przez samoloty :(

Edytowano przez Kris-New

Nabijacie te cyferki pod nickiem, a 90% waszych postów nie wnosi nic do tematów i nadaje się do reporta za spam.

@KamL0
   Przypomnij sobie lekcje w szkole i przeczytaj mój wcześniejszy post. Wszystko masz napisane. SPAM!!!!

@dakominek
   SPAM!!!! Po co to piszesz skoro to napisałem wcześniej?

@Kris-New
   . Przeczytaj mój poprzedni post!!! NIE CZOŁGI,a jednostki naziemne. Przeczytaj co będą zawierały. Dla twojej informacji niemiecki as pancerny Otto Carius i jego załoga jadąc Tygrysem zestrzelili na froncie wschodnim radziecki samolot zwiadowczy próbujący odkryć ich pozycję. -.-

Edytowano przez fatumboba
2 osoby lubią to

@up po co te nerwy?

1 osoba lubi to

ja czekam na ace duel, ale anyway.

Wg mnie dodadza czolgi do walki ladowej, np bd super vs innym czolga ale cienkie na samoloty. Moze jak ciachoxpl, bd to ostatnia deska ratunku po zestrzeleniu samolotow.
Jak dla mnie jest to nie potrzebne jednakze moze byc ciekawe ^^

ja czekam na ace duel, ale anyway.

Wg mnie dodadza czolgi do walki ladowej, np bd super vs innym czolga ale cienkie na samoloty. Moze jak ciachoxpl, bd to ostatnia deska ratunku po zestrzeleniu samolotow.
Jak dla mnie jest to nie potrzebne jednakze moze byc ciekawe ^^

http://www.mpcforum.pl/topic/930671-tut-wszystko-o-war-thunder/

Zachęcam do lektury i ocenienia mojej pracy. Myślę,że wiele dowiesz się tam na temat gry :)

Pozdrawiam

1 osoba lubi to

Nie będą to same czołgi ale też pojazdy opancerzone nie wiem jak to zrównoważą ale widzicie co robią boty w grze(czołgi) wchodzą na lotnisko i walczą o nie napewno gracze będą robić podbnie.

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Nie będą to same czołgi ale też pojazdy opancerzone nie wiem jak to zrównoważą ale widzicie co robią boty w grze(czołgi) wchodzą na lotnisko i walczą o nie napewno gracze będą robić podbnie.

Też będą działa przeciwlotnicze tylko, że ruchome będzie można rozwalać samoloty :D tylko też będziemy łatwym celem.

No dokładnie tak jak mówisz patrzyłem jak wargaming zrobiło war of warships statki podwodne niszczyciele i wg wygląda zajebiście jak zrobią coś podobnego w warthunder i połączy to z samolotami i czołgami to będzie nieziemska gra na pewno spędzę przy niej duuuużo czasu.

Fajnie jak by zrobili serwer globalny w którym rozgrywka trwa cały czas to by była wojna globalna z przejmowaniem baz czy lotnisk ale to raczej niewykonalne :D

Widzieliście intro wgl ? Gra na głównym celu na stworzenie gry bitewnej na wszystkich frontach (woda, powietrze, ziemia) coś na zasadzie bf 3 tylko bez żołnierzy.

No wiem to przeciez
1 osoba lubi to

Ta :) To pewnie będą niesamowite bitwy o ile Gaijin nie zastosuje modelów ekonomicznych jak WG. A swoją drogą dobrze by było gdyby później wprowadzili podział na bitwy: tylko jednostki naziemne, tylko samoloty, tylko okręty i wszystko razem. Do tego aktualnie nie wszystkie mapy są przystosowane do gry ze wszystkimi typami jednostek :)

1 osoba lubi to

Na pewno będzie dało się nimi jeździć i strzelać, niech sie pośpieszą troche z tymi aktualkami :)

Ja mam tylko nadzieje że nie będzie takiej "Magii" jak w WoT, że jak dopiero podjedziesz pod krzak za którym jest schowany wróg, to nagle się pojawia z modelem czołgu, dobrze by było cały czas widać modele wrogich przeciwników ale znaczniki nad nimi (czerwone trójkąty, kwadraty etc.) pojawiały się dopiero przy bliskiej odległości, no i ten nienormalny tor lotu pocisku w WoT, jakby czasem bez celowania moja lufa była wygięta w inną stronę. 

A kiedy mają je wprowadzić? I ciekawi mnie czy to gracz bedzie keirowal czołgiem czy będą specjalne bitwy.

Nabijacie te cyferki pod nickiem, a 90% waszych postów nie wnosi nic do tematów i nadaje się do reporta za spam.

@KamL0
   Przypomnij sobie lekcje w szkole i przeczytaj mój wcześniejszy post. Wszystko masz napisane. SPAM!!!!

@dakominek
   SPAM!!!! Po co to piszesz skoro to napisałem wcześniej?

@Kris-New
   . Przeczytaj mój poprzedni post!!! NIE CZOŁGI,a jednostki naziemne. Przeczytaj co będą zawierały. Dla twojej informacji niemiecki as pancerny Otto Carius i jego załoga jadąc Tygrysem zestrzelili na froncie wschodnim radziecki samolot zwiadowczy próbujący odkryć ich pozycję. -.-

NO WYBACZ NIE WIDZIAŁEM, ŻE WCZEŚNIEJ TO NAPISAŁEŚ!!!

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0