Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam,Pomoc] Płyta Główna ze socketem LGA775 lub pomoc w doborze komponentów


Maxii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam jakiejś płyty głównej do 150-200zł z socket'em na procek (LGA
775) mianowicie o ten chodzi
http://ark.intel.com/products/27458/.

Otóż problem
jest w tym żeby dopasować ta płyte do mojej grafiki Asus Geforce GT 610

http://www.asus.com/Graphics_Cards/GT610SL2GD3L/#specifications
.

 

Mój zasilacz: http://zapodaj.net/b315f1125ca44.jpg.html

 

Budżet: Na samą płyte chciałbym wydać 150 , max 200zł

lub

 

Płyta główna + Procesor = 500-600zł ( nie więcej ) jakieś tanie ,a dobre komponenty :D

 

Komputer miałby służyć do grania w LoL'a między innymi :)

 

Posypią się lajki

 

Proszę o pomoc.

OndteAw.png


Opublikowano

Płyta główna + Procesor = 500-600zł ( nie więcej ) jakieś tanie ,a dobre komponenty :D

:O

 

Pentium G2020 + MSI H61M-P20 + 4GB RAm DDR3 i jeszcze kupić coś lepszego niż GT610. Nie wiem tylko, czy tą nowość utrzyma zasilacz.

Opublikowano

Ram miałem założenie włożyć 8GB albo 1x po 8 , albo 2x po 4.

 

Nie wiem czemu ludzie uparli się na GT610(2gb) , miałem styczność z tą kartą wcześniej i nie miałem problemów z wydajnością. W LoL'u spokojnie 70 fps'ow.

OndteAw.png


Opublikowano

To jeszcze jedna prośba do was : Jakieś tanie ,a dobre ramy (2x po gb albo 1 x po 8 . Częstotliwości 1066 lub 1333 MHz)

OndteAw.png


Opublikowano

Wszystkie ramy sa takie same ale z tym budżetem nie opłaca sie brac 8gb, weź 1 kosc 4gb i pozniej dokupisz... Na co C 8gb jak 4 ledwo co w pełni wykorzystasz ..

19.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...