Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własny serwer DarkOrbit - działające (zmodyfikowane) pliki!


Gość tolvat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

daj mi te modyfikacje bo nie mam po co pobierać całego rar a z mega muli i nie pobiera do koca czasem tylko stanie w miejscu

0572.jpg

  • Odpowiedzi 764
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Trzeba zmienić ServerName (port na 80), inaczej musicie wchodzić na "127.0.0.1:8080/home"

 

No mam ;xx Nawet jak sprawdzałeś kod to powiedziałeś że dobrze mam xD

 

598b0f5cbf9af.png

jp8p35.png
Opublikowano

@UP

 

A masz też "Listen" na porcie 80?

 

@exide

 

... napisz sobie sam - nic nie będziesz musiał pobierać.

Opublikowano

Sprawdź czy nie masz włączonego Skypa itp.

 

Zrestartuj EasyPHP sposobem "włącz i wyłącz" :)

Opublikowano

Sprawdź czy nie masz włączonego Skypa itp.

 

Zrestartuj EasyPHP sposobem "włącz i wyłącz" :)

 

Zresetowałem kompa i działa thx za pomoc ;>

jp8p35.png
Opublikowano

a ja ma gdy już z importuje to nietypowy błąd

 

Zabroniony dostęp!






Nie masz prawa dostępu do żądanego katalogu. W katalogu nie
ma indeksu lub katalog jest zabezpieczony przed odczytem.




Jeśli myślisz, że jest to błąd tego serwera, skontaktuj się z
administratorem.



Error 403

127.0.0.1

Apache/2.4.2 (Win32) PHP/5.4.6

1372773027-U369116.png

Sygnatura by . Gentleman .

Opublikowano

Jeszcze jedno pytanie bo gdy wchodze http://127.0.0.1/ pisze No database selected! A ja przecież wybrałem baze danych ją trzeba jakoś wybrać włączyć na http://127.0.0.1/home ?

jp8p35.png
Opublikowano

@Bronek

 

Źle skonfigurowałeś Apache.

 

@RSAH

Baza danych MUSI mieć nazwę "do_es".

Opublikowano

Działa jesteś pro elo super kox holmes mój :D

 

A takie pytanie można edytować tutaj pliki np. ilość dronów, statek, wyposażenie ?

jp8p35.png
Opublikowano

Działa jesteś pro elo super kox holmes mój :D

 

A takie pytanie można edytować tutaj pliki np. ilość dronów, statek, wyposażenie ?

W bazie danych.
Opublikowano
1367081815-U391880.png Takie coś mam gdy mam wbić na stronę i się zalogować gdzie tu mam się zalogować lub co zrobiłem źle ? ;c
Opublikowano

Takie coś mam gdy mam wbić na stronę i się zalogować gdzie tu mam się zalogować lub co zrobiłem źle ? ;c

Zmien lokalizacje plików prawym na easyphp i eksploruj i tam wrzuc je.

Opublikowano

@Bronek

 

Źle skonfigurowałeś Apache.

 

@RSAH

Baza danych MUSI mieć nazwę "do_es".

Poprawiłem :D

ale teraz jak wchodzę na http://127.0.0.1/home to strona nie chce mi się załadować :(

1372773027-U369116.png

Sygnatura by . Gentleman .

Opublikowano

jakie pliki mam tam wrzucić ? cały folder darkorbit ? to będę musiał chyba od nowa baze danych wgrywać ?

 

EDIT

dobra zrobiłem to ale mam tylko obok tego folderu folder z całym serwerem gdzie mam się zalogować ;c ?

 

@ down

pobierz jeszcze raz ;)

Opublikowano

@upx2

 

To nie jest temat od plików Miszcza tylko od moich plików...

Opublikowano

Trochę pogrzebałem i spolszczyłem już stronę główną, rejestrację i troche hangar szczerze jakbyśmy się zgadali to można by było otworzyć MPCtowy serwer DarkOrbit xD

jp8p35.png
Opublikowano

@UP

 

Te rzeczy były już spolszczone, więc... :D

 

MPCtowy serwer DarkOrbit? Przydałoby się kilka dobrych programistów Javy oraz ktoś kto by kupił VPSa... dobrego VPSa :P

Pracuję nad tymi plikami - zobaczymy co da się zrobić :)

Opublikowano

@UP

 

Te rzeczy były już spolszczone, więc... :D

 

MPCtowy serwer DarkOrbit? Przydałoby się kilka dobrych programistów Javy oraz ktoś kto by kupił VPSa... dobrego VPSa :P

Pracuję nad tymi plikami - zobaczymy co da się zrobić :)

Można byłoby zrobić dotacje od graczy, ale wtedy nie będzie mógł być to oficjalny serwer MPC.

WEB_MPC.zip (plik na MEGA) jest na 51% i stoi w miejscu już 10min.... co robić ?

Pobierz pliki z tego tematu.

 

Trochę pogrzebałem i spolszczyłem już stronę główną, rejestrację i troche hangar szczerze jakbyśmy się zgadali to można by było otworzyć MPCtowy serwer DarkOrbit xD

Raczej kokosz się nie zgodzi po nieudanych próbach stawiania serwera metina, mc, itd.
Opublikowano

@UP

 

Te rzeczy były już spolszczone, więc... :D

 

MPCtowy serwer DarkOrbit? Przydałoby się kilka dobrych programistów Javy oraz ktoś kto by kupił VPSa... dobrego VPSa :P

Pracuję nad tymi plikami - zobaczymy co da się zrobić :)

 

Nie rejestracja była po hiszpańsku :D

 

A co do MPC Serwera no to gre samą już mamy zostało tylko kilka poprawek takie jak GG, PP, Handel i wyposażenie no i przetłumaczyć wszystko z Hiszpańskiego :D

Taki serwer to by było dobre rozwiązanie i jeszcze mikro płatności by serwer nie upadł. Teraz każdy gra w podróby i remixy darka bo zwykły dark się po prostu rozjebał ;>

 

 

 

 

Raczej kokosz się nie zgodzi po nieudanych próbach stawiania serwera metina, mc, itd.

 

 

No to zrobić nie serwer MPC tylko jakaś własna nazwa np. Planet Wars.

jp8p35.png
Opublikowano

dobra to dobrze :) tylko teraz mam kłopot odpalam już serwer bo ogl. strona działa ładnie i wgl.

1367084652-U391880.png taki błąd mam i niewiem wgl. czemu taki mały ten wiersz polecenia się włączył ;c

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...