Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7]ProStorm.net -- Survival+WojnyGildii -- Dedyk[64GB RAM] -- Bez lagów -- Darmowe jedzenie -- Darmowe eq na start


ThePiranessi

Atrakcyjność serwera.  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze ?

    • Tak
      14
    • Taaaaaak!
      10
    • Nie lubi? Survivalu
      6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1364478361-U369501.png mc.ProStorm.net 1364478375-U369501.png

Adres IP: mc.prostorm.net

Typ serwera: Survival+WojnyGildii[Frakcje]+SurvivalGames

Ilość slotów: 800

Wersja serwera: 1.5.2

Premium: dialog_cancel.png

Potwory: yes.png

Zwierzęta: yes.png

Nether: yes.png

PVP: yes.png

WL: dialog_cancel.png

 

 

1364478361-U369501.png Zespół 1364478375-U369501.png

 

Mr_Piranessi - Właściciel

MatiVip - HeadAdmin

 

 

1364478361-U369501.png Dodatkowe informacje 1364478375-U369501.png

 

Po wejściu na serwer zaloguj się, oraz kliknij tabliczkę z warpem, albo znajdź odpowiedni dla siebie serwer.

Drop ze stone:

Diaxy: 0.5

Żelazo 1

Złoto 0.8

Węgiel 2

Redstone 1

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Na serwerze frakcje dostajesz darmowe rzeczy na start, narzędzia itp. można je brać raz na 24h [komenda /kit gracz].

Na spawn jest enchant table, crafting, kowadła itd, obok spawna jest mała expiarka, oraz darmowe jedzenie pod kurczakiem.

Jest także parkour, oraz miejsce na grief [Dół, w którym na evencie są surowce]

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Maszyna, na której stoi serwer :
Procesor - Intel Xeon E5-1650 [6 rdzeni, 12 wątków, 3,2 GHz, + turbo 3,8 GHz]
RAM - 64 GB DDR3 ECC
Dyski - 2x 120GB SSD
Przepustowość - 1Gbps

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

W piątek o 18 event, dropy x2 przez 15 minut, oraz troszkę darmowych itemków, zostanie dodana komenda /kit event na czas eventu.

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Opublikowano

Grałem kiedyś na tym serwerze i był super. A teraz? Ciągle problemy... Eq znika,Tyle godzin spędziłem na serwerze aby zdobyć diax eq. Czat jest nie ogarnięty.Ciągły spam a kidmodzi nic nie robią. :/

Daj dowód, że Ci eq znika.

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Opublikowano

Jak widać, Pan który obraził serwer, nie pojawia się po moim poście :D

Chyba kłamał, taki tam standard, "byle coś napisać"

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Opublikowano

Jak widać, Pan który obraził serwer, nie pojawia się po moim poście :D

Chyba kłamał, taki tam standard, "byle coś napisać"

 

 

Ekhm.... Napisałem o tym na waszym forum a wy odpisalisćie że każdemu tak się stało ;)

Opublikowano

Omg, o tą akcję chodzi... zapowiadałem to, że może tak być, ale przez to nie musiałem robić nowej edycji, jeżeli byleś na evencie, po tej akcji, który był w piątek, to dostałeś rekompensatę, musieliśmy podłączyć authme pod mysql, tak żeby była jedna baza na wszystkie serwery, i to z tego powody, jak możesz usuń tamten post, jak nie, to szkoda :P

W każdym razie, trochę w tym mojej winy było :P

Mogłem poczekać 2/3 mc na możliwość rozwinięcia sieci.

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Opublikowano

Omg, o tą akcję chodzi... zapowiadałem to, że może tak być, ale przez to nie musiałem robić nowej edycji, jeżeli byleś na evencie, po tej akcji, który był w piątek, to dostałeś rekompensatę, musieliśmy podłączyć authme pod mysql, tak żeby była jedna baza na wszystkie serwery, i to z tego powody, jak możesz usuń tamten post, jak nie, to szkoda :P

W każdym razie, trochę w tym mojej winy było :P

Mogłem poczekać 2/3 mc na możliwość rozwinięcia sieci.

 

No, ok rozumiem :D Lecz mogliście chociaż poinformować. To bym schował :D Co do serwera: Jest bardzo fajny ;) , Miła administracja.Jedynym minusem jest to że na czacie jest non-stop spam!. Jacyś gracze piszą jedną wiadomość. 20 razy -.- . ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...