Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7]ProStorm.net -- Survival+WojnyGildii -- Dedyk[64GB RAM] -- Bez lagów -- Darmowe jedzenie -- Darmowe eq na start


ThePiranessi

Atrakcyjność serwera.  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze ?

    • Tak
      14
    • Taaaaaak!
      10
    • Nie lubi? Survivalu
      6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To mogę ogarnąć, ale tamtą wiadomość edytuj hehe, w tamtej ciśniesz, a w ten chwalisz oO :D

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wybacz, ale nie ciśne :D Z eq już mi wyjaśniłeś ale co do kidmodów nadal tak sądze. Na survivalu gdzie gra dziennie czasami nawet 200 lub więcej osób rzadko kiedy jest kidmod a jak jest to nic nie robi ;) Serwer super. Naprawdę lecz chat przydało by się ogarnąć co chwile ktoś daje ip do serwera lub spamuje jedną wiadomością milion razy! ;) i nikt z tym nic nie robi. Przydało by się ogarnąć takich ludzi... ;)

Opublikowano

Event o 18 [dzisiaj mniejszy, większy jest raz w miesiącu, co wypada za 3 tygodnie]

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Opublikowano

Spamem na chat zajmie się Nasz SeniorMod - Mazinhooo

 

No właśnie na serwerze jego nie widzę. A jeśli jest jakis kid to NIC nie robi! Ktoś napiszę 40 razy jedną wiadomość. A kidzi nic nie robią ._.

Opublikowano

No nie zawsze jest, ale jak możesz to znajdź dowód, że on jest, że jest spam, i on nic nie robi, ok?

To może ty przejmiesz po nim miejsce ;P, trochę cb znam.

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Opublikowano

No nie zawsze jest, ale jak możesz to znajdź dowód, że on jest, że jest spam, i on nic nie robi, ok?

To może ty przejmiesz po nim miejsce ;P, trochę cb znam.

 

huh, Nie ukrywam że prawie zawsze jest spam. :> .Ja tego Kid'a Nie znam za bardzo.Rzadko go widuję no chyba że jest nowy. :D

Co chwilę widzę jak jakiś gracz piszę 10 razy "Kto chce do gildi" albo "Zapraszam na serwer ...". Co do dowodu oczywiście że dam lecz dzisiaj nie mogę (Laptop ._.)

Opublikowano

Dodano serwer "Lobby", pośrednik pomiędzy serwerami [żeby zredukować lagi do 0]

Po wejściu na serwer zaloguj się, oraz kliknij tabliczkę z warpem, albo znajdź odpowiedni dla siebie serwer.

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...