Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Jak będzie wyglądał świat za 20/30 lat.


Joseito

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szczerze?

Co sie może złego stać?

-Powstaną roboty o wysokiej inteligencji i na wskutej tej rozwijającej sie sztucznej inteligencji może dojść do buntu maszyn

-Wybuchnie III wojna światowa o surowce bo ich już zaczyna na ziemi brakować

-Świat może ulegnąć zagładzie bo mamy w du*** nasze środowisko

Co sie może pozytywnego zdarzyć?

-rozwinie sie motoryzacja i latające motocykle,samochody,łodzie itp

-komputerem można będzie sterować za pomocą umysłu

-kino 12D !

Opublikowano

1. Próba kolonizacji Marsa, Księżyca ?

2. Komputer kwantowy ?

3.Dane zapisywane na krysztale?

4.ew. będzie koniec świata już (imo najbardziej prawdopodobny scenariusz to wojna atomowa + wyniszczenie ziemi)

/gif

Opublikowano

A co było 25 lat temu?? To samo co teraz tylko bardziej rozwiniete. Tzn. Bedą lepsze kompy, auta, internet, broń, ustrój polityczny będzie się zmieniał i większość krajów będzie miała bomby atomowe. Będą nowe kierunki studiów i będziesz dziadkiem.

Opublikowano

Każdy będzie chodził w okularach ze zepsutym wzrokiem, gdyż młodzież coraz częściej i dłużej przebywa na komputerach.

Życie będzie usystematyzowane do komputerów, gdyż to jest największa nadzieja świata i w tym ludzie pokładają właśnie największe nadzieje.

A resztę się zobaczy ;)

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Opublikowano

Ten temat mi się podoba mogę wkoncu komus o tym napisac :). Wyobrażam sobie iż bedzie rozwinięta tak technika ze laptopa,komputer,tableta będzie miał każdy człowiek :0. Będziemy latac,teleportowac się.Nie no bez jaj w Polsce to zbyt dużo się nie zmieni Hmm Tusk za 20/30 lat może bedzie miał 70/80 lat więc nadal będzie źle

Opublikowano

Jak to się mówi "zobaczymy po żyjemy" tak na prawdę nikt nie wie co będzie za 20/30 lat może będzie koniec świata? a może będą doskonalsze auta napędzane jak samoloty bez kół ;)? przyszłość jest wielką niewiadomą i co możemy zrobić to tylko dożyć tych lat :D.

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

raz na pół roku , komputery są 2 razy lepsze . więc za 20 lat , 1000 razy mocniejsze . Czekamy na komputery kwantowy :)

nie, nie są.

faktycznie informatyka się rozwija jednak nie tak jak sie to niektórym wydaje, na chwile obecną mamy juz wysokie moce obliczeniowe wszystkich podzespołów i tak naprawde zwiększanie jeszcze bardziej np. taktowania procesora nie ma juz sensu, mozna co najwyzej zwiekszyc liczbe rdzeni.

Opublikowano

Według mnie będzie totalny chaos. Może i technologia idzie do przodu, ale ludzie głupieją, gdyż we wszystkim zaczynają ich wyręczać maszyny, np. w czytaniu (audiobooki).


1310050507-U250359.jpg

 

90% ostrzeżeń. Pjona !!

Opublikowano

Ludzie co roku stają się mądrzejsi, będą rozmyślać czy istnieje Bóg. Odejdą od niego. On się temu sprzeciwi i naśle na nas tragedie.

Klawiatury będą odtwarzane laserowo. Już są prototypy.

Przeważą bary szybkiej obsługi.

Oczywiście 3D wszędzie a biedniejsi ludzie gdyż plazma stanieje będą z niej korzystali.

Raczej jeszcze do przeludnienia nie dojdzie.

Przez wojny każdy na siebie będzie narzucał bomby atomowe.

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

A prawda jest taka ze ciapate kurwy zaleją europe i może usa i całą technologię chuj strzeli:) Zresztą zobaczcie co było 30 lat temu? Te same pociągi co teraz... Może ustroj się zmieni, co jest bardzo możliwe, najlepszy byłby komunizm w swoim pierwotnym zamiarze.

Opublikowano

Na pewno w życie zostaną wdrożone jakieś nowe technologię, być może zostaną wynalezione lekki na nowotwory itd, ale może być też tak, że nie wiele się zmieni.Ludzie w 1960 r. np. myśleli, że właśnie za 20-30 lat będziemy zasiedlać kosmos czy robić inne niezwykłe rzeczy i dzisiaj nic takiego raczej się nie dzieje.

Opublikowano

Ciapaci wszędzie. Jak widzicie jakiegoś to gnoić!

 

A co do technologii to podzespoły wykonane w tech. 1nm :)

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...