Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft - porównanie wydajności.


matysiakmatys

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jak z tymi FPS w mc i Bf'ie ? : D

Kasy więcej wyskurać nie dam rady : /

To bierz ten, co podałem z Celeronem i 7770.

Minecraft - tutaj się nie ma co martwić, nawet z shaderami będzie płynnie.

BF3 - na LOW/MEDIUM z ładnym FPS będziesz mógł pograć (aczkolwiek licz się ze spadkami bo 2 rdzenie ;E).

Opublikowano

a co do tamtego ! całkiem komputera z kartą graficzną GeForce GT610 2GB DDR3 to znalazłem film testujący BF'a

Czy ona aby na pewno jest taka zła ? Tutaj chodzi płynnie wszystko.

Opublikowano

Takie testy wydajności są do kitu, bo zapewne całość nagrywana była na 3x lepszym sprzęcie.

Chcesz się przekonać? Kup, ale pamiętaj, że Cię ostrzegaliśmy.

 

Bierz ten zestaw z 7770 i Celeronem, nie ma co się zastanawiać.

Opublikowano

Takie testy wydajności są do kitu, bo zapewne całość nagrywana była na 3x lepszym sprzęcie.

Chcesz się przekonać? Kup, ale pamiętaj, że Cię ostrzegaliśmy.

 

Bierz ten zestaw z 7770 i Celeronem, nie ma co się zastanawiać.

Okey wezme ale celeron mi się jakoś źle kojarzy : /. Nie znam się więc dzięki za wasz wysiłek :)

Opublikowano

Ehh no i czy wkońcu ten zestaw będzie już złożony? Bo ja składać części nie umiem : P . Jeśli nie to można dokupić złożenie?

Na techplanet masz za darmo, dodaj do koszyka usługę montażu ;).

A, pamiętaj o kodzie na darmowe Sleeping Dogs :DD

 

http://techplanet.pl/produkty/uslugi/montaz-zestawu-komputerowego-pc,8129.html

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czemu lepiej z neta? Są jakieś przestażałe czy coś ? :D

Na necie są cały czas aktualne, wrzucają coraz to nowsze, bardziej dopracowane wersje, możesz również poczytać opinie na temat danych sterowników.

Take it easy my friend

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...