Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Kraina [10 slotow],[Areny PVP],[Strefa dla Frakcji],[Free Build]


TheMrKrzychu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Kwadratowa Kraina

FREE BUILD+PVP

Info.png

strzalka.gifIP: kraina.maxc.pl:25640

strzalka.gifTYP: Free Build

strzalka.gifSloty: 15 <-Wiecej Slotów :)

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

strzalka.gifWersja serwera: 1.5.2

strzalka.gifFunpage na Facebook'u:

www.facebook.com/KwadratowaKrainaMC

Admin.png

HeadAdmini:

krzys3344-Krzychu

Technicy:

adrianpl2

Administratorzy:

RadzioXD;

April2489;

PandaaQueen;

Moderatorzy:

marekk;

Fish_Tako;

Pomocnicy:

minecraftys

Architekci:

piotr543543


pluginy.png

PlotMe, czyli nie musisz wolac Admina, Tylko wpisujesz "/zajmij" I cieszysz sie swoja dzialka,

ExpXL- podwojona ilosc zdobytego expa

Other Drops: Gdy kopiesz coobla, masz 1.5% Szans na wykopanie Diaxa



InfoDOt.png

Serwer ma Item Shop- Mozliwosc kupna VIP'a, Ewentualnie Un-Bana

 

ZAPRASZAMY

Jeszcze takie Screeny z serwa :D
post-893572-0-71720800-1369078205_thumb.png

post-893572-0-19356000-1369078260_thumb.png



Generator by -outi-

Opublikowano

Nie polecam serwera :]

Taki SSik gdzieś powinień być jako załącznik

 

 

Pozdrawiam ~Suthold

 

 

PS. Bana dostałem za to, że napisałem do tego admina, żeby sobie kupił Słownik Ortograficzny, bo poprawnie zdania napisać nie umie.

 

 

Ooo, odbanował mnie, ale straciłem wszystkie itemki z eq ... Nie polecam jeszcze raz !

post-223103-0-54329100-1366979233_thumb.png


3180938630.png

Opublikowano

Nie za dużo osób w administracji? ponad połowa serwera to admini ^.^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...