Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Można szybciej pobrać Wota?


Mandak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałem sie zaytać czy da sie jakoś szybciej pobrać Wota. Bo mam strasznie wolnego neta

i przy pobieraniu ledwie co ładuje.

Dajcie jakieś opcje co moge zrobić, by szybciej naładować i czy wogule tak sie da inym sposobem?

Opublikowano

Może jakiś kolega, który ma ściągniętego ci da na pendrive? Tylko nie wiem czy będzie działać :P

Ta też otym myślałem ale nikt niema.

A zresztom niewiadomo czy by działał.

A ty masz ?

Opublikowano

Ta też otym myślałem ale nikt niema.

A zresztom niewiadomo czy by działał.

A ty masz ?

Z pendrive działa, ja tak zrobiłem.

Poproś może kogoś z szybkim netem żeby Ci pobral

Opublikowano

Błagam was ludzie.. Co za pytania ?? -nie nie chce być hejterem, ale

Słuchaj.. to tak jakbyś chciał przyśpieszyć przelewanie wody przez mały lejek do butelki.

NIE DA SIĘ- po prostu to wymaga czasu i nie da się tego pominąć

-=-

 

Jak ludzie @up zostaw na noc itp. lub pliki pathe od kolegów :)

x

Opublikowano

Błagam was ludzie.. Co za pytania ?? -nie nie chce być hejterem, ale

Słuchaj.. to tak jakbyś chciał przyśpieszyć przelewanie wody przez mały lejek do butelki.

NIE DA SIĘ- po prostu to wymaga czasu i nie da się tego pominąć

-=-

 

Jak ludzie @up zostaw na noc itp. lub pliki pathe od kolegów :)

Da się ;) Wystarczy tą wodę pod większym ciśnieniem przelewać i będzie szybciej.

 

Do tematu: Nie da się

Opublikowano

Da się ;) Wystarczy tą wodę pod większym ciśnieniem przelewać i będzie szybciej.

 

Do tematu: Nie da się

Heh.. zły przykład podałem ;)

Tym "ciśnieniem można nazwać "pieniędzmi" Ile zapłacisz za neta- taką prędkość będziesz miał..

x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...