Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Każdy metin mi sie nie włącza !


Pokplas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.
Mam ostatnio taki problem.

Nic nie robiłem na kompie . Ostatnio wchodzę i chce włączyć sobie metina.
Kiedy wpisuje passy to mi pisze "Brak odpowiedzi". Jest tak w każdym metine.
O co chodzi ?
Prosze o szybką pomoc !

Posiadam win 7

5_SurvingIgnite.gif

Opublikowano

Potwierdziłeś maila przy rejestracji?

Na jakich serwerach chciałeś grać i gdzie się rejestrowałeś? Konto się tworzy na stronie danego serwera a nie na metin2.pl :P

Opublikowano

Odpal może jako administrator ewentualnie zaktualizuj servicepacka i net frameworka

Opublikowano

Potwierdziłeś maila przy rejestracji?

Na jakich serwerach chciałeś grać i gdzie się rejestrowałeś? Konto się tworzy na stronie danego serwera a nie na metin2.pl :P

 

CO MA POTWIERDZENIE MAILA DO CRASHOWANIA SIE METINA? AHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAH

 

@top

 

Daj zawartość pliku "sysser" tutaj.

Opublikowano

sysser nic nie pluje.
Ja mam taki błąd że zawsze konto było dobre. Tylko pare dni nie odpalałem żadnego metina.
I dziś chciałem włączyć i wpisuje pasy ,pisze ze juz sie łącze i wtedy client mi sie zacina i pisze w procesach ze "Brak odpowiedzi".

5_SurvingIgnite.gif

Opublikowano

A przyjżyj się bardziej swojemu internetowi. Masz Zaporę Systemu Windows włączoną?

[√]100 postów

[√]200 postów

[√]300 postów

[x]400 postów

[x]500 postów

Opublikowano

Pobierz program ,który sprawdzi twoje stery ,np. SlimDrivers .

 

Po pobraniu wszystkich sterów przez program zresetuj kompa. Odpal że zgodnością xp i przez administratora.

Teraz nowa

:)

sygnays.png

Opublikowano

A może po prostu format kompa? To zawsze pomaga :D

Po co się tu patrzysz? I tak sygnatury nie ma ;) Ale plusika możesz dać. xD


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...