Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaki statek najlepiej licytować?


kamilo75

Statek w DarkOrbit  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który najbardziej polecacie?

    • Goliath
      10
    • Vega
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam zbierać kase na aegisa. Ale tak to goliath, jak masz dużo generatorów, laserów, itp. A jak nie to vega, fajnie sie nią lata nawet, zwłaszcza z tym złotym desingiem.


7yo9.png

Opublikowano

Polecam zbierać kase na aegisa. Ale tak to goliath, jak masz dużo generatorów, laserów, itp. A jak nie to vega, fajnie sie nią lata nawet, zwłaszcza z tym złotym desingiem.

 

Na Aegisa nie mam zbytnio kasy ale akurat dorwałem Kbota także może będzie mi się chciało zbierać ;] mam mało generatorów i full na leonova laserów więc chyba goliath odpada jak narazie ;p

:>>

Opublikowano

Polecam ci goliata Licytować szybszy lepszy od vegi więcej będziesz bił na nim

1000542_488527844557457_1771921595_n.jpg

Opublikowano

Polecam ci goliata Licytować szybszy lepszy od vegi więcej będziesz bił na nim

 

Zostało 8 minut do końca licytacji więc musze się zdecydować ale widzę że najwięcej głosów na goliatha :D

:>>

Opublikowano

Gdy rozwiniesz się to zbieraj uridium Na AGIS .

 

A tak mniej więcej ile może kosztować goliath na global ameryka 4 ? chyba że nie grałes tam i nie wiesz ;p

 

@edit

gra tutaj dość mało osób w bazie jest z 1/3 osoby ;d

 

 

@edit

 

Ok temat można zamknąć kupiłem goliatha za 1,5kk i wygrałem myślę że to dosyć mała cena jak na golca :)

:>>

Opublikowano

Goli bo muci wszystko w PVP, najlepszy na bota o ile masz dobre EQ, a te 10 speeda to nic.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...