Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tutorial] Jak Zmniejszyć/zwiększyć Raty Serwera


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tutek super wszystko śmiga aż miło. Jak byś cos wykombinował żeby można było zwiększyć wymagane PD na dany lvl to był byś

GOŚĆ !!

Opublikowano

Hmm ten tut nie ma sensu przecież można komendą zmienić raty serwera [^^]

 

 

@UP

 

Tak da się np. ustawiasz komendą /priv_empire 0 2:gold_drop <1000> <500000000000000>

 

A tutaj jest cała komenda ;p /priv_empire 0 2:gold_drop <drop w %> <time> - Zwieksza drop Yang o dany procent na okreslony czas

Nie wierzę w Boga, on nie Istnieje i Kropka!

obrazsb.png

Opublikowano

ej kto mi pomoze bylbym wdzieczny jak zrobic expa podobnego jak na metin2 PL tylko ze szybszy Osoba ktora pomoze dostanie GM na serwerze Gwarantowane!! taki zeby w 1 dzien nie miec 70 lvl tylko powoli troche wbijac wiecie 1 dzien 30-35 lvl :D Dam GM osobie ktora pomoze <Pozdro>

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

UPDATE player.mob_proto_copy SET gold_min=gold_min*250 , gold_max=gold_max*250 ;

 

mozna tyle wpisac i to samo w expie zeby szybciej lecial *250 ?? bdzie działać

 

moze inaczej jak zrobic zeby z np. psa dropilo po 16kk+++++ ???? i expa tez żeby dużo było xD ??

Opublikowano

Witam. Jako iz to jest moj pierwszy post na tym forum to wszystkich serdecznie witam.

Co do tematu, to bardzo przydatne. Ale przy expieniu w v2 graczom za jednym spotem leci exp a za drugin ODEJMUJE expa. Pozdrawiam

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

 

Zbieram minusy! :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A da się to jakoś cofnąć? Bo Chciałem exp zmniejszyć, a najlepiej żeby w ogóle nie leciał i pomnożyłem przez 0. Restartuje serwa, odpalam i rzeczywiście exp nie leci, ale też żadnego dropu nie ma. Ani yangi, ani nic - 0 dropu. I chciałbym przywrócić tak jak było, a najlepiej naprawić. Proszę o pomoc.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...