Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak wyśrodkować napis+ rady


Dektored

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka mam takie pytanie. Jak zrobiłem już napis na przezroczystym tle w gimpie to da się go jakoś wyśrodkować? I drugie pytanko jak zrobić napis pod napisem tak jak mam w profilu?

 

52pb5w.jpg

 

I jeszcze jedna prośba. Podeśle mi ktoś tutki jak zrobić wypukły napis, napis z cieniem i świecący napis?(blask czy coś w tym stylu) Bo nie mogę znaleźć :( . Z góry dziękuje i pozdrawiam.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Po co wyśrodkować? Przesuń go O_o

 

No ale jak tak bardzo Ci na tym zależy, to tak jak up.

 

Co do prośby - Flirty -> Alfa na logo i na przykład Mroźne.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

79818014.jpg

We właściwościach narzędzia do tekstu to masz, poszukaj na necie jak go używać.

Okej to już widzę dzięki. Czekam jeszcze na odpowiedzi na inne pytania.

@edit jeszcze pytanie jak zrobić np taki kolor czcionki?

 

ewj11g.jpg

674071459604241683421.gif

Opublikowano

404 bład jest.

 

Gradienty? Kanal alfa na zazn. I gradient

Wiem bo mi się screen shu zapełniło to usunąć musiałem. Chodzi mi, że np napis jest na dole ciemny a na górze jasny.

Chodzi o coś takiego mniej więcej:

grdp3p.jpg

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Duplikujesz, czarny na dole i lekki gauss na moje oko:-)

 

 

A to ze jasny pomarancz na dole a ciemny na gorze to - kanal alpha na zaznaczenie, wybierasz kolory i gradient

image.png 

Opublikowano

Duplikujesz, czarny na dole i lekki gauss na moje oko:-)

 

 

A to ze jasny pomarancz na dole a ciemny na gorze to - kanal alpha na zaznaczenie, wybierasz kolory i gradient

Okej tylko teraz jak ten gradient zrobić bo jak go używam napis wychodzi cały jasny. Obojętnie jak zaznaczę. A ja chcę żeby był tak lekko. Jak podałem wyżej.

674071459604241683421.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...