Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ziomqxd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dzisiaj chciałbym przedstawić mój pierwszy poradnik ;)
Chciałbym
wam dzisiaj przedstawić jak za darmo można otrzymać 2 skiny za darmo
albowiem Arctic Caitlin oraz Volibir Storm Northern.


A więc:

Krok 1 Należy mieć aktywne konto do 17 kwietnia tzn. trzeba mieć zrobione konto przed 17 kwietnia na serwerach EUNE / EUW.

Krok 2 Przenieść się na serwer Russia w okresie 17 - 30 kwietnia.

Krok 3 Czekać na nagrodę ;)

 

Najczęściej zadawane pytania:

Pytanie 1 Jakie są nagrody dla tych, którzy będą przenosić się z serwerów EUNE / EUW na serwer Rosyjski.

Pytanie 2 Kto może otrzymać te nagrody.

Pytanie 3 Kiedy otrzymam moje nagrody.

 

Odpowiedź 1 Skórki Arctic Caitlin oraz Volibir Storm

Odpowiedź
2 Wszyscy gracze którzy posiadali aktywne konto na serwerach EUNE / EUW
stworzone przed 17 kwietnia 2013 i którzy przenosą swoje konto na
Rosyjski serwer do 30 kwietnia 2013.

Odpowiedź 3 Nagrody będą rozdawane automatycznie w dniach 30 kwiecień - 5 maj.

 

 

 

Co zyskujemy?

 

-Aktualnie na serwerze Rosyjskim są darmowe wszystkie chempiony.

-Na serwerze rosyjskim można grać na Polskim jak i zarówno na Anglieskim języku ;)

-Duży poziom graczy (Nie musimy obawiać się trollów leaverów afków)

-Darmowe skórki Arctic Caitlin oraz Volibir Storm Northern.
(Narazie tylko skórki gdyż wszystkie postacie są darmowe ale, sądze ,że
Riot dodam wam również postać do skina po usunięciu "Darmowej rotacji
na wszystkie chempiony"

 

 

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Fajny TuT ( o ile prawdziwy ) , ale nie polecam zmieniać na Rosyjski. Wolę od czasu do czasu mieć trolla w drużynie niż patrzeć na: сообщить

expeliarmus_zps84c9ccee.png

 

Zbieram Like :)

Znawca
Opublikowano

Gdy zmienisz język na ang/pol to nie widzisz tych hieroglifów. Co do serwera to polecam, sam tam przeniosłem głw. acc i nie żałuję bo poziom jako taki jest.

 

Topic:

Dodaj, że oprócz tych postaci dostaje się też (podobno) 2 ikony przywoływacza

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Jakos nie kreci mnie przenoszenie z tureckiego na rosyjski serwer tylko ze wzgledu na to ze sa za free 2skiny. Wszystkie championy dostepne niedlugo lub juz nie beda dostepne. Poziom jest ten sam jak na tureckim czy eune bo sporo osob sie tam przenioslo. Ogolem ja nie polecam :)

sstwc.jpg

Opublikowano

A czy mogę tak zrobić że 29 kwietnia się przeniosę i 5 maja dostane te skiny a potem jak je dostane przenosze się znów na eu ? i będę miał te skórki i spokojnie się zaloguje ?

Opublikowano

A czy mogę tak zrobić że 29 kwietnia się przeniosę i 5 maja dostane te skiny a potem jak je dostane przenosze się znów na eu ? i będę miał te skórki i spokojnie się zaloguje ?

Powinno tak być ,ale dobrze to na tym nie wyjdziesz bo potem przenosiny będą kosztować ~2600 RP

Pentakille [Ranked]

• Fiora (1) • Nidalee (1) • Ezreal (1) • Graves(1) • Cassiopeia (1) ♦

Pentakille [Normal]

• Gangplank (1) • Master Yi (1) • Cassiopeia (1) ♦

Opublikowano

Powinno tak być ,ale dobrze to na tym nie wyjdziesz bo potem przenosiny będą kosztować ~2600 RP

 

Jak będzie sprytny to w tej cenie zrobi sobie "darmową" zmiane nicku :D

 

@Topic

 

Też sie zastanawiam nad przeniesieniem gł acc. ale nie wiem czy to dobry pomysł, z jednej strony mozna sie skupić na grze bo na czacie widać | | | | | | | | | | | | ale z 2 słaba komunikacja :D a jak tam stoi sie z pingiem ?

Znawca
Opublikowano

Ping jest jak na innych serwerach. (przynajmniej u mnie)

Grać się da normalnie. Przeniosłem swoje gł. acc i jakoś nie ma czego żałować.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

tak ale słono zapłacisz

 

 

Jak mam małe konto nieużywane i się przeniosę to dostanę je? Czy musi być aktywne i używane

comment_aKm2b5jSiJgvkhmrlSzZ5Yc80OK7Mzta

Opublikowano

A można się przenieść, dostać nagrodę i wrócić?

musisz zaplacić za powrót.

by-hftdfwbpylxtcbyqzazs.jpg
[00:45] Landiago: mam tłuste ręce

Opublikowano

Ludzie nie macie nic do stracenia a teraz coś ode mnie autorze dopisz także , że jest tam taki bonus który daje 20% więcej IP za wygraną czy przegraną. Zajebiście tam jest ping normalny , do 30 wszystkie champy darmowe .

 

Jakby co zapraszać SKIPPYV33

Opublikowano

Czytam, czytam i czytam, ale nie potrafię znaleźć pytania ani odpowiedzi. Przeniosłem moje zapasowe konto na serwer rosyjski, aczkolwiek nie mam bladego pojęcia w którym miejscu mogę zmienić clienta LoLa na język Polski. Mógłby mi ktoś pomóc? :)

 

Edit@

Problem sam rozwiązałem. Wystarczyło wejść w główny folder LoLa po czym otwierać kolejno RADS >> system >> locale.cfg i zmienić z ru_ru na pl_pl. :)


149208901.png

 

Arcymistrz
Opublikowano

A można się przenieść, dostać nagrodę i wrócić?

Tak, ale powrót kosztuje 2,6k RP.

 

Co do tego, to owszem fajnie jest dostać za darmo takie przedmioty, jednak wiemy jak grają ruscy i raczej nie będzie nam tam przyjemnie, a powrót kosztuje więcej niż kupienie tych skórek po przecenie i tych championów.

Ja nie polecam, chociaż tutorial na pewno się komuś przyda.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...