Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NEW][DEDYK][30S+] ★ Hybrid Craft ~ typ Kwadratowej Masakry ★ [24/7][TS3]


Jodi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ѫ Hybrid Craft Ѫ


IP: s1.zagrani.pl:14000


Tutaj możesz rozpocząć swoją przygodę z minecraftem w trybie multiplayer !!! Zbuduj dom, przetrwaj, baw się ze znajomymi !!! :D Planujemy postawienie serwera TeamSpeak 3, którego IP wkrótce podamy jak i link do forum.
Nie tolerujemy braku kultury, każdy gracz, łamący regulamin jest karany
upomnieniem, kickiem, a w ostateczności banem. Od każdego, zarówno od graczy jak i administracji oczekujemy pełnego szacunku...


 


W trakcie tworzenia: TeamSpeak3 & Forum !


 


 


Wzór Podania


 


Wiek:


 


 


Nick:


 


 


Dlaczego Ty (3 powody):


1.


2.


3.


 


 


Coś o sobie:


 


 


Co to jest Grieff ?:


 


 


(Pod tematem!)
World Guard / Edit

----------

Tree Assist

---------

PermissionEx

---------

OtherDrop

Diax: 0,7%

Złoto : 1%

Emerald : 0,6%

Żelazo : 2%

---------

NoCheatPlus

---------

LWC

---------

Essentials

---------

DropStone

---------


Kontak z Adminem/Właścicielem :

Skype Admin M4U5ER : headhunterz52

Skype Właściciel Tomek : tomasz.toka

GG Właściciel Tomek : 25666689


Opublikowano

Czyli lord jak zawsze ogarnięty usunął nie ten temat co trzeba .

 

To więc tak.

 

Gram na serwerze i jest naprawdę fajnie, zajebiści ludzie, atmosfera jest naprawdę przyjemna.

 

Polecam i zapraszam ! :D

//Mamy od tego dział.

Opublikowano

Wiek:13 lat;)

 

 

 

 

 

Nick:loleczek12345

 

 

 

 

 

Dlaczego Ty (3 powody):

 

1.bo lubie minecraft

 

2.bo lubie servery typu kwadratowej masakry

 

3.Bo ja xD

 

 

 

 

 

Coś o sobie:Lubie piłke nożną ręczną też xD lubie dużo gadać ważę 32 kg 1,71 m xD hmm nazywam sie michał

 

 

 

 

 

Co to jest Grieff ?: bugowanie kłocków np stawiasz pod siebie klocek on znika a ty szybko na niego wskakujesz zeby nie znikł ;0

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...