Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NEW][DEDYK][30S+] ★ Hybrid Craft ~ typ Kwadratowej Masakry ★ [24/7][TS3]


Jodi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ѫ Hybrid Craft Ѫ

 

Tutaj możesz rozpocząć swoją przygodę z minecraftem w trybie multiplayer !!! Zbuduj dom, przetrwaj, baw się ze znajomymi !!! :D Planujemy postawienie serwera TeamSpeak 3, którego IP wkrótce podamy jak i link do forum. Nie tolerujemy braku kultury, każdy gracz, łamący regulamin jest karany upomnieniem, kickiem, a w ostateczności banem. Od każdego, zarówno od graczy jak i administracji oczekujemy pełnego szacunku...

 

W trakcie tworzenia: TeamSpeak3 & Forum !

 

 

Wzór Podania

 

Wiek:

 

 

Nick:

 

 

Dlaczego Ty (3 powody):

1.

2.

3.

 

 

Coś o sobie:

 

 

Co to jest Grieff ?:

 

 

(Pod tematem!)
World Guard / Edit
----------
Tree Assist
---------
PermissionEx
---------
OtherDrop
Diax: 0,7%
Złoto : 1%
Emerald : 0,6%
Żelazo : 2%
---------
NoCheatPlus
---------
LWC
---------
Essentials
---------
DropStone
---------


Kontak z Adminem/Właścicielem :
Skype Admin M4U5ER : headhunterz52
Skype Właściciel Tomek : tomasz.toka
GG Właściciel Tomek : 25666689

Opublikowano

Wiek: 14




Nick: DykCiu




Dlaczego Ty (3 powody):


1. Jestem Miły.


2. Jestem pomocny.


3. Jestem przyjazny :P.




Coś o sobie:


Mam Na imię Jakub . Mam 14 lat . Lubię piłkę nożną i Minecraft'a. Jestem Pomocny .



Co to jest Grieff ?:



Grieff to jest niszczenie / burzenie itp.

Opublikowano

Wiek: 13

 


 


Nick: matis00


 


 


Dlaczego Ty (3 powody):


1. Jestem miły i pomocny


2. Nie griffuje

 

3. Nudzi mi się xD


 


 


Coś o sobie: Mam na imię Mateusz . Lubię grać w różne gry w tym minecraft i interesuję się trochę informatyką .


 


 

Co to jest Grieff ?: W języku Minecraftowym słowo to oznacza osobę, która kradnie, niszczy budynki , zmienia coś w domku ,a z angielskiego jest to żal , smutek .

matise00.png

Opublikowano

Wiek: 17





Nick: Sonny





Dlaczego Ty (3 powody):

1. Mam humor :D.

2. Szybko zawieram znajomości.

3. Jestem miły do czasu , aż mi ktoś nie zajdzie za skórę ;).

 

4.Jak będzie ts, będę siedział zawsze gdy będę na serwie.





Coś o sobie: Mam na imię Denis. Mam 17lat, pochodzę z woj. Opolskiego. Interesuję się grami komputerowymi takimi jak mc, itp.





Co to jest Grieff ?: Niszczenie/burzenie.

//Mamy od tego dział.

Opublikowano

Wiek: 17

 

 

 

 

 

Nick: Sonny

 

 

 

 

 

Dlaczego Ty (3 powody):

 

1. Mam humor :D.

 

2. Szybko zawieram znajomości.

 

3. Jestem miły do czasu , aż mi ktoś nie zajdzie za skórę ;).

 

4.Jak będzie ts, będę siedział zawsze gdy będę na serwie.

 

 

 

 

 

Coś o sobie: Mam na imię Denis. Mam 17lat, pochodzę z woj. Opolskiego. Interesuję się grami komputerowymi takimi jak mc, itp.

 

 

 

 

 

Co to jest Grieff ?: Niszczenie/burzenie.

Skype tomasz.toka

Opublikowano

A więc tak:

 

- na kwadratowej masakrze nie ma LWC (a przynajmniej nie powinno być)

- tyle jest tych serwerów, że przestały być popularne

- 3/4 takich serwerów pada po kilku dniach

- 3/4 twoich chętnych do gry to pewnie 10-cio latkowie najarani SKKF'em.

 

Nie polecam, pewnie kolejny shit + dzieło wyobraźni admina oraz youtuba .

2636492449.png

Pomogłem? To dobrze :D

Opublikowano

Wiek: 15

 

Nick: Graihia

 

Dlaczego Ty (3 powody):

1. Jestem ogarnięty

2.Ładnie buduje

3.Jestem miły

 

Coś o sobie: Mam na imię Maciek i nagrywam na Yotube, zdobyłem już 188 widzów :D

 

Co to jest Grieff ?: Grief to niszczenie

Opublikowano

@up

 

A więc tak:

 

- na kwadratowej masakrze nie ma LWC (a przynajmniej nie powinno być)

- tyle jest tych serwerów, że przestały być popularne

- 3/4 takich serwerów pada po kilku dniach

- 3/4 twoich chętnych do gry to pewnie 10-cio latkowie najarani SKKF'em.

 

Nie polecam, pewnie kolejny shit + dzieło wyobraźni admina oraz youtuba .

A więc tak:

-Skoro nie powinno być to po co piszesz, że nie ma ? ...
-No wiesz ... Kto co lubi , no nie ?
-3/4 tymi serwerami zarządzają takie niedojrzałe osoby jak TY, a nasz serwer nie padnie choćby po roku bo już dobry rok się trzyma :)

-3/4 moich chętnych mają 15+ lat - nie dodajemy byle kogo.

Twoje wypowiedzi są żałosne tak samo jak Ty. Dziękuję i pozdrawiam.

-

Opublikowano

@up

 

A więc tak:

 

-Skoro nie powinno być to po co piszesz, że nie ma ? ...

-No wiesz ... Kto co lubi , no nie ?

-3/4 tymi serwerami zarządzają takie niedojrzałe osoby jak TY, a nasz serwer nie padnie choćby po roku bo już dobry rok się trzyma :)

-3/4 moich chętnych mają 15+ lat - nie dodajemy byle kogo.

 

Twoje wypowiedzi są żałosne tak samo jak Ty. Dziękuję i pozdrawiam.

-

No bo uwierzę... takim sposobem kasy nie zarobisz a podrabianie czyjegoś pomysłu świadczy tylko o twojej płytkiej wyobraźni.

2636492449.png

Pomogłem? To dobrze :D

Opublikowano

No bo uwierzę... takim sposobem kasy nie zarobisz a podrabianie czyjegoś pomysłu świadczy tylko o twojej płytkiej wyobraźni.

Skąd możesz oceniać serwer skoro nawet na nim nie byłeś ? Nie zależy nam na kasie tylko na dobrej grze, a serwer mamy ustawiony do kiedy chcemy. Nie podrabiamy pomysłu tylko nas interesują tego typu rozgrywki .., I przestań spamować bo to "świadczy o twoim bezmyślnym rozumowaniu" ;)

Opublikowano

Skąd możesz oceniać serwer skoro nawet na nim nie byłeś ? Nie zależy nam na kasie tylko na dobrej grze, a serwer mamy ustawiony do kiedy chcemy. Nie podrabiamy pomysłu tylko nas interesują tego typu rozgrywki .., I przestań spamować bo to "świadczy o twoim bezmyślnym rozumowaniu" ;)

Tak, tak... idź lepiej gimbusie uczyć się bo nie zdasz.

2636492449.png

Pomogłem? To dobrze :D

Opublikowano

Tak, tak... idź lepiej gimbusie uczyć się bo nie zdasz.

Gimbusie ? Szkołę mam już dawno za sobą szczeniaku , wgl wszcząłeś kłutnie zaczynając od bezssensownego posta, którego tak naprawde mogłeś zachować dla siebie...

Opublikowano

Wiek:15




Nick:TwistedPL




Dlaczego Ty (3 powody):


1.Ogarniam


2.Kocham MC


3.Współpracuje




Coś o sobie:Gram od 2 lat w Mc .. 3 razy byłem w posiadaniu własnego serwera od 100 slotów w góre ...!




Co to jest Grieff ?: Niszczenie , burzenie / wylewanie lawy lub wody ! bez pozwolenia oczywiście !


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...