Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Craft4u[Survival+Frakcje+Mcmmo][Start Juz Zachwile!][Ranking Pvp][Admini+16][Rekrutacja ON][TS3][2x wiekszy eXp][Start rowno 21:00][1osoba-VIP!]


Iliver

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Craft4u Serwerownia Minecraft

== SURVIVAL + WG ==

IP: Craft4u.yfun.pl





---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacje:


TYP: Survival + WojnyGildii
Sloty: 50
Potwory: Tak
Zwierzęta: Tak
PvP: Tak
Premium: Nie
Nether: Tak
BialaLista: Nie

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Znajdziesz u nas:



1.Gracz zwykly może ustawic /sethome a potem /home

2.Gracz może też /tpa nick gracza!

3.TnT może rozwalać Obsydek i Wode- 20%/30%!

4.Bardzo dorze skonfigurowane plugins!

5.Diaxy,Złoto,Szmaragdy-Padają ze stone-Nowa Aktualizacja

6.Autorski plugin, uniemożliwiający wyjście z gry podczas walki:

Kończy się banem bądz dedem!


7.Doskonale dobrane pluginy


8.Pełną obsługe wersji 1.5 (działają bloki!!)

Nowa Rzeczy Dodane Na Serwer :

- Z stona leci exp,

- Diaxy,Szmaragdy,Złoto,Zelazo=Padaja ze stona

Diaxy- 0,60%

Szamargdy - 1% Biom Desert

Złoto - 1%

Żelazo - 3%

I ostatnia dodana na serwer aktualizacja to :

- Vip ma więcej dodanych funkcji,

a o vip wszystko na serwerze i na stronie ktora ma takie samo ip jak www.

Opublikowano

uuu zapowiada się ciekawie ;3 na pewno wejdę

 

+

 

nie dawajcie za kase możliwości kox jabłek czy prot 4 itp bo to jest zjebane

63664285037120556547.jpg

Opublikowano

pay 2 win -.x za kase prot 3 , każdy taki pazerny na kase a gra się nie uczciwie jak ktoś ma kase to ma wszystko najlepsze ..

63664285037120556547.jpg

Opublikowano

boze... Posluchaj prota 3 dobra moze ci sie to nie podoba to nie znaczy ze trzeba usuwac nie pay 2 win tylko serwer jest dla graczy moze i ludzie chca kupic vip i miec latwiej ich sprawa nie będę się kłucił bo nie masz racji

Opublikowano

mam rację bo to takie byle zarobić kase na 12 letnich dzieciakach które wyślą sms z telefonu matki bo same nie umieją eq ogarnąć. Można dodać vipa ale mogłeś np vipowi dać kolorowy nick, tepanie się /tpa, sethome itp a nie prot 3, chociaż set diax ale nie prot 3 ;s To właśnie jest pay 2 win ;\ Serwer fajny zagrać zagram ale taki epicki to nie bedzie jak na start ja ogarniam diaxy a koleś już prot 3 lata ;c

63664285037120556547.jpg

Opublikowano

@UP

Wyczekuj eSPeeR, rozwalę wam systemik (pozytywny klimacik będzie)

//nieregulaminowa sygnatura - reflink

//BR3ND

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...