Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakim serwerze opłaca się zacząć?


Mr.Yarrkan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na jakim serwerze opłaca się zacząć?


O co mi głównie chodzi?


- dość tanie ku


- możliwość zarobku na ulepszaczach


- bardzo dużo ludzi


- miła atmosfera


a31acc0f.png


Lider Gildii: Nightmares

Opublikowano

Solar :> Jak chcesz to ja zaczynam gre od piątku na Solarze s26.PL (oczywiscie z pomocą M2BOB :] ), Jak chcesz to sobie mozemy pomagac :] pisz pw .

  Fringe


     Metin2.PL TORTUGA 


                   BODY 54lv SKILE -  ON 


     


 

Opublikowano

Solar :> Jak chcesz to ja zaczynam gre od piątku na Solarze s26.PL (oczywiscie z pomocą M2BOB :] ), Jak chcesz to sobie mozemy pomagac :] pisz pw .

Ja gram bez hacków. :))

a31acc0f.png


Lider Gildii: Nightmares

Opublikowano

Zobacz moj tut napewno ci pomoze ;-)

==========================================================================
==========================================================================
================== Pomogłem ?? - Kliknij "Lubie To" ========================

==========================================================================
==========================================================================

Opublikowano

 

Na jakim serwerze opłaca się zacząć?

O co mi głównie chodzi?

- dość tanie ku

- możliwość zarobku na ulepszaczach

- bardzo dużo ludzi

- miła atmosfera

Polecam serwer Solar s.26 . Np. taka aura chodzi po 2,5kk a silne po 500k . Jest bardzo dużo graczy w każdym królestwie, mało neosów i botów :) Są ogarnięte osoby z zarobkiem można na spokojnie na każdym lvlu sie dorobić :)

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...