Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Mapka Super Craft Bros nie teleportuje po zabiciu!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałem sobie pograć z kolegą na mapce Super Craft Bros, lecz gdy dedłem/on dedł to nie teleportowało go/mnie po zabiciu. Wiecie może o co chodzi? Próbowałem na serwerze hamachi, potem na dedyku i nic ;/

Opublikowano

Może po prostu w serwerpropartieres nie masz ustawionych comand bloków? Jest to ta linijka:
enable-command-block=false jezeli masz napisane false to znakiem tego ze comand bloki nie będą działać, wiec zamiast false napisz true ma to wyglądać tak:
enable-command-block=true

Myślę ze pomogłem :)

http://www.mpcforum.pl/topic/1262762-zostane-gm/

Siemka, zostanę ADMINEM na serwerze metin 2, znam ortografie i ogarniam komendy. Mogę również pomóc przy serwie mt2. Więcej info na PW :)

Opublikowano

Sprobuj reinstallowac plugin ;)

Ale jaki plugin?

 

 

 

Może po prostu w serwerpropartieres nie masz ustawionych comand bloków? Jest to ta linijka:

enable-command-block=false jezeli masz napisane false to znakiem tego ze comand bloki nie będą działać, wiec zamiast false napisz true ma to wyglądać tak:

enable-command-block=true

Myślę ze pomogłem :)

Właśnie, że mam.

Tu całe server.proparties

 

generator-settings=

allow-nether=true
level-name=world
enable-query=true
allow-flight=false
level-type=DEFAULT
enable-rcon=false
level-seed=
max-build-height=256
spawn-npcs=true
white-list=true
spawn-animals=true
snooper-enabled=true
texture-pack=
online-mode=false
pvp=true
difficulty=1
enable-command-block=true
gamemode=0
max-players=10
spawn-monsters=true
generate-structures=true
view-distance=10
spawn-protection=16
motd=LoL

Możliwe, że któryś z pluginow blokuje cmdblocki.

Daj listę pluginow.

Serwer Sand na CraftServe, jest postawiony na Standardzie.
Opublikowano

U mnie tak samo na bukkicie i do tego nie odejmuje żyć. Ja ustwawiam spawn i liczymy sobie zycia ale przyłączam się do pytania bo ciągłe ustawianie spawnu i liczenie jest uciążliwe.

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...