Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT] Zarabianie na premium i nie tylko za nagrywanie swojego głosu! 2 godziny=102zł!


NieWieszKto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nagrywam nagrywam klikam upload i ani nie zmienai się ilość nagranego materiału ani kaska.

Czy to oznacza że mam zły mikrofon, czy po prostu ta ilość zmieni się po zatwierdzeniu jakości materiału?

 

 

Opublikowano

@up

 

sami odprowadzają podatek, zerknij w regulamin podatek 18 %.

 

 

@top

 

wszystko wygląda fajnie, ale trzeba mieć paypala czy jak, żeby pieniążki wypłacić? czy jakieś dane osobiste potrzebne?

Opublikowano

@Up

 

No to z wypłatami nie ma problemu, a jak jest z tą kontrolą jakości? Nie chciałbym już zrobić 2 godziń i sie okaże, że szumy.., po jakim czasie to sprawdzają ? ;o

Opublikowano

Nie. Oni tylko wymagają mikrofonu zewnętrznego, nie musi to byc za 600 zł, może byc za 20zł. Byle by był zewnętrzny i nie wmontowany w komputer czy laptop czy inne dziadostwo.

Opublikowano

@alpen Jak system automatycznie nie odrzuci Twojego nagrania z powodu niskiej jakości to masz 99% pewności, że przejdzie dalej i dostaniesz pieniądze :)

@Neonye Tak, to znaczy, że jakość Twoich nagrań jest za słaba i odrzucana automatycznie przez system :)



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...