Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT] Zarabianie na premium i nie tylko za nagrywanie swojego głosu! 2 godziny=102zł!


NieWieszKto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Dziś chciałbym pokazać wam serwis jakim jest

http://www.pracujrazemznami.pl
. Można tam zarobić 102zł za nagranie łącznie 2 godzin tekstów (1 minuta = 85gr) pokazywanych przez stronę! Strona jest całkowicie wypłacalna, jest współfinansowana ze środków unijnych czy coś w tym stylu, więc nie ma co się bać, ale niedowiarkom mogę wysłać parę potwierdzeń na gg/mail!

Na czym to polega?

Firma zajmuje się systemem, który pozwoli na m. in. przerabianie mowy na tekst pisany, rozpoznawanie mowy. Potrzebują jak największej ilości próbek ludzkich głosów, a wiadomo, że jak to każdemu człowiekowi nic za darmo robić się nie chce, więc wsparli swój projekt finansowo (a raczej Unia).

Jak zarabiać?

To proste! Potrzebujesz tylko ZEWNĘTRZNEGO mikrofonu (takiego jak do skype, może być ze słuchawkami, może być bez) i chęci zarobku! Na stronie ukazywać się będą krótkie teksty składające się zazwyczaj z 3-6 słów, które będziesz musiał przeczytać i po prostu kliknąć enter i tak w kółko. Przez godzinę udało mi się zaliczyć 25 minut gadania, więc naprawdę nie jest trudno!

 

FAQ:

 

1. Skąd mam pewność, że strona jest wypłacalna?

 

Czytaj wyżej, bądź zobacz przykładowe potwierdzenia wypłat :)

http://i.imgur.com/BwSA7bR.jpg
lub
www.tinypic.pl/lgt5m1bfvwpp
2. Czy mogę nagrywać mikrofonem od laptopa?

 

Nie, nie możesz. Strona wymaga użycia mikrofonu zewnętrznego, czyli "dopinanego" do komputera :)

 

3. Kiedy przeprowadzane są wypłaty i od jakiej kwoty wypłacają?

 

Wypłaty są 20 dnia każdego miesiąca, a pieniądze wypłacają od godziny nagrywania, czyli od 51zł (za każdą minutę powyżej godziny liczą 1min=85gr do maxymalnie 2 godzin) :)

 

4. Nagrywam i nagrywam a jest napisane "Nagrałeś już 00:00:00 Do wypłaty po pozytywnym przejściu kontroli jakości 0.00 złotych", co jest nie tak?

 

System sprawdzający automatycznie odrzuca Twoje nagrania, wygląda na to, że poziom szumów lub hałasów w tle jest zbyt wysoki. Polecam pożyczyć lub kupić lepszy mikrofon :)

 

5. Jak się zarejestrować?

 

Zarejestrować można się bezpośrednio pod tym linkiem

http://www.pracujrazemznami.pl/VLEmployee/registerUser
jednak bardzo prosiłbym o wpisanie w polu "email osoby polecającej" mój e-mail, czyli
[email protected]
was to nic nie kosztuje, mi wiele daje, z góry dzięki!

 

Jeżeli będziecie mieli jakieś wątpliwości, proszę pisać na GG: 16298787, bądź bezpośrednio w temacie, pozdrawiam!

 

 

Przykładowe zdjęcie tekstu:

 

 

w4dPbMm.jpg

Opublikowano

UWAGA Dodam, ze wyplacic mozna jedynie 200 zł brutto
,, 4. Operator zastrzega iż Partner w toku miesiąca kalendarzowego może zrealizować

Zadania o maksymalnej łącznej wartości 200 PLN (dwieście złoty) brutto, tj. 164 zł netto, "

Hmm nie wiem czemu, ale stronka mi sie straasznie dlugo laduje.
Opublikowano

Teoretycznie zarobić na tej stronie jednorazowo można tylko 102zł, ale za refy i dodatkowe zadania można dorobić się troszkę więcej, dlatego zastrzegają sobie prawo do wypłacenia maksymalnie 164zł na jednego użytkownika miesięcznie :)

Opublikowano

Głos ma być po mutacji? Czy pieniądze mogą być wypłacane na IzzyKonto w Mbank?

Opublikowano

@up dużo wypłacisz kasę i za tą kasę kupisz sobie giftcode do minecraft lub co tam chcesz.

@up ps:Ogarniasz wogóle co to konto bankowe ?

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce,

Dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

~GrubSon

Opublikowano

Nie wierzcie w to bo to jest jeden wielki FAKE !

Nikt wam nie da pieniędzy za takie byle co... Na YouTube mniej się zarabia a tu NIC NIE DOSTANIECIE !

Dota 2 > Lol

Opublikowano

Nie wierzcie w to bo to jest jeden wielki FAKE !

Nikt wam nie da pieniędzy za takie byle co... Na YouTube mniej się zarabia a tu NIC NIE DOSTANIECIE !

Nie wiesz nie gadaj. Wczoraj kumpel dostał pieniądze, ja niestety jeszcze nie wypłacałem :)

Opublikowano

Najpierw poczytajcie opinie, a potem dopiero się wypowiadajcie. Miesięcznie wypłacają max 164 zł ! Wypłacono już bardzo dużej ilości osobom.

" Najważniejsze w życiu, to być szczęśliwym "


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...